Ceturtdiena, 08. Decembris, 2022. Gunārs, Gunis, Vladimirs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Pedagogu konferencē pasniedz apbalvojumus un pārrunā aktualitātes


Pedagogu konferencē pasniedz apbalvojumus un pārrunā aktualitātes2017.08.31 Komentāri (0) Pedagogu konferencē pasniedz apbalvojumus un pārrunā aktualitātes

Bauskas novada izglītības iestāžu pedagogi 25.augustā Bauskas Kultūras centrā tikās ikgadējā konferencē.

Izglītības nodaļas vadītāja Māra Bauvare sacīja paldies visiem mācību iestāžu vadītājiem par paveikto vasarā un katrs skolas vadītājs saņēma simbolisku dāvanu.

Kā ierasts, augusta konferencē tika pasniegts arī pašvaldības apbalvojums. Šoreiz tas piešķirts pirmsskolas izglītības iestādes „Pasaulīte” mūzikas skolotājai  Mārai Zelmenei, kas baušķenieku vairākās paaudzēs pazīstama arī kā vokālās studijas ”Saulīte” vadītāja. Mārai piešķirts pašvaldības  apbalvojums „Goda raksts” par izciliem nopelniem un ieguldījumu Bauskas novada pirmsskolas bērnu muzikālajā izglītībā. Ierosinājumu par mūzikas skolotājas apbalvošanu iesniedzi pirmsskolas izglītības iestādes „Pasaulīte” kolektīvs un to parakstījuši trīsdesmit baušķenieki. Pašvaldības apbalvojumu pasniedza Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks un izpilddirektora vietniece Ineta Ruhocka.

Vairāku skolu pedagogi saņēma Izglītības un zinātnes ministrijas apbalvojumu „Atzinības raksts”:

Larisa Čehoviča, Inga Golovčanska, Indra Vasiļkova (Bauskas 2.vidusskola), Aiva Linkeviča (Bauskas sākumskola), Egita Kanapecka, Inga Eglīte (Codes pamatskola), Johanna Adakovska, Inta Banka, Sarmīte Ābelniece (Bauskas Valsts ģimnāzija), Dace Mašēna, Valentīna Līdaka (Vecsaules pamatskola);

Un Izglītības un zinātnes ministrijas apbalvojumu „Pateicības raksts” saņēma:

Aija Karlshofa (Griķu pamatskola), Mārīte Alksne (Mežgaļu pamatskola) Jānis Mikulāns, Raisa Šeļepjonoka un Dina Vizule (Pamūšas speciālā internātpamatskola).

Apbalvojumus pasniedza Izglītības un zinātnes ministrijas Izglītības departamenta direktora vietniece izglītības statistikas un finanšu plānošanas jomā Baiba Bašķere. Lektore uzsvēra, ka izglītība ir izaicinājumiem pilns process.. Tas prasa gan zināšanas, lai varētu Latvijā atbalstīt radošu un uzņēmīgu jauniešu veidošanu skolās.

Ikgadējā konferencē pedagogus uzrunāja arī Mūžizglītības un kultūras institūta „Vitae” vadītājs Rolands Ozols.  Par daudzdzīvokļu ēku atjaunošanas tematiku mācību procesā stāstīja projekta „Accelerate Sunshine” lektors A.Lelītis.

Pedagogus uzrunāja arī izaugsmes trenere Ilga Kušnere un bija sagatavots muzikāls priekšnesums. Konferences dalībniekus priecēja arī mūziķu Jāņa Dūmiņa un Gata Zotova uzstāšanās.

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas