Ceturtdiena, 19. Maijs, 2022. Lita, Sibilla, Teika

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

PAZIŅOJUMS par SIA „Mūsu saimnieks” ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu


PAZIŅOJUMS par SIA „Mūsu saimnieks” ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu2022.03.22 Komentāri (0) PAZIŅOJUMS par SIA „Mūsu saimnieks” ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu

SIA „Mūsu saimnieks”, reģistrācijas Nr.43603018936, 2022.gada 23.februārī Bauskas novada pašvaldībā iesniedza pieteikumu ūdensapgādes pakalpojumu tarifu palielināšanai. Ūdensapgādes pakalpojumu tarifa projekts iesniegts kopā ar izmaksu pamatojošiem dokumentiem (turpmāk – tarifu projekts).

Tarifu projekts ir izstrādāts saskaņā ar Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes 2016.gada 14.janvāra lēmuma Nr.1/2 „Ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu aprēķināšanas metodika” principiem. Tarifu izmaiņas ir saistītas ar elektroenerģijas, ūdenstorņu dezinfekcijas, ūdens atdzelžošanas staciju apkopju, analīžu, darbinieku darba algas un ar to saistīto valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu, kā arī citiem tarifu apmērus ietekmējošiem faktoriem.

 

Līdzšinējais – spēkā esošais un plānotais tarifs (bez pievienotās vērtības nodokļa) SIA „Mūsu saimnieks” pakalpojumu sniegšanas teritorijā:

 Līdzšinējais ūdensapgādes
pakalpojumu tarifs

2.45

EUR/m3

Plānotais ūdensapgādes
pakalpojumu tarifs

3.20

EUR/m3

Ūdensapgādes
pakalpojumu tarifu
palielinājums

30.61%

Ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifs

0.99

EUR/m3

 

1.11

EUR/m3

 

12.12%

Kanalizācijas pakalpojumu tarifs

1.46

EUR/m3

 

2.09

EUR/m3

 

43.15%

 

Plānotās tarifu izmaiņas varētu stāties spēkā 2022.gada 1.jūnijā.

Lai veicinātu sabiedrības līdzdalību pašvaldības lēmumu pieņemšanas procesā, informētu un iepazīstinātu SIA “Mūsu saimnieks” ūdenssaimniecības apgādes pakalpojumu lietotājus par tarifu projektā ietvertajām izmaksām, pamatojumu mainīt tarifu un izzināt pakalpojumu lietotāju ieteikumus, SIA “Mūsu saimnieks” priekšlikumus un ieteikumus par tarifu projektu aicina iesniegt rakstveidā vai elektroniski.

Paustajiem viedokļiem un argumentiem lēmumu pieņemšanas procesā ir rekomendējošs raksturs.

 

Tarifa apspriešanas sapulce notiks attālināti Webex platformā 23.martā plkst. 19:00. Saite pieejama ŠEIT.

Iepazīties ar tarifu projektā ietverto vispārpieejamo informāciju, kā arī sniegt savus priekšlikumus un ieteikumus par tarifa projektu lietotājs var SIA “Mūsu saimnieks” administrācijas birojā, adrese: Ceriņu iela 9A, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933, darba laikā, iepriekš sazinoties ar valdes locekli, tālr. 29645020, e-pasts: ivars.staskevics@vecumnieki.lv. Priekšlikumus un ieteikumus par tarifu projektu rakstveidā vai elektroniski var iesniegt SIA “Mūsu saimnieks” :

  • e-pastā: mususaimnieks@vecumnieki.lv
  • sūtīt pa pastu, adrese: SIA “Mūsu saimnieks”, Ceriņu iela 9A, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933;
  • Bauskas novada pašvaldības iestādē “Vecumnieku apvienības pārvalde”, adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933, e-pasts: parvalde@vecumnieki.lv

Pielikumā:

docx1. Ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projekta aprēķins uz 2 lp.
docx2. Ūdens un notekūdeņu bilance uz 1 lp.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas