Sestdiena, 03. Decembris, 2022. Evija, Jogita, Raita

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Pavadiet pilnvērtīgi nedēļas nogali un piesakiet komandu viktorīnā “Zini vai mini”


Pavadiet pilnvērtīgi nedēļas nogali un piesakiet komandu viktorīnā “Zini vai mini”2020.07.14 Komentāri (0) Pavadiet pilnvērtīgi nedēļas nogali un piesakiet komandu viktorīnā “Zini vai mini”

2020. gada 18. jūlijā, plkst. 15.00, Īslīces Kultūras namā norisināsies komandu viktorīna “Zini vai mini”. Aicinām viktorīnā pieteikties komandas no visas Latvijas, jo galvenokārt, uzdevumi būs par ikdienu un iegūtajām zināšanām tajā.

 

Katrā kārtā būs sagatavoti uzdevumi vairākās grūtības pakāpēs, lai katram komandas dalībniekam un komandām kopumā būtu sev vieglākas un grūtākas tēmas. Vēlamies vērst uzmanību, ka vairākus jautājumus video formātā ir sagatavojušas arī Latvijā pazīstamas personības.

 

 

 

 

Lai piedalītos viktorīnā nav vajadzīgā iepriekšējā pieredze, tajā ir aicinātas piedalīties komandas no 3 līdz 6 cilvēkiem bez vecuma ierobežojuma. Reģistrācija viktorīnai tiek organizēta elektroniski mājaslapā – www.laiksjauniesiem.lv, sadaļā „Viktorīna”. Dalības maksa neskatoties uz cilvēku skaitu vienai komandai ir noteikta 10 (desmit) eiro. Labākajām komandām sadarbības partneri ir sarūpējuši balvas, kā arī veicināšanas balvas visiem.

 

Pasākuma starplaikos ar priekšnesumiem priecēs Latvijā pazīstamā mūziķe Sabīne Berezina, kā arī vokālās studijas “Aprīļa pilieni” grupa “Sapnītis”. Pasākuma laikā var tikt veikta foto un video fiksācija un materiāli var tikt izmantoti sociālajās vietnēs un citās publikācijās pasākuma ietvaros.

 

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Biedrības „Laiks Jauniešiem” kontaktpersonu, zvanot +371 28646934 vai e-pastā: info@laiksjauniesiem.lv

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas