Piektdiena, 02. Decembris, 2022. Meta, Sniedze

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Patriotisma nedēļas iesākums – Lāčplēša dienas svinīgais pasākums


Patriotisma nedēļas iesākums – Lāčplēša dienas svinīgais pasākums2016.11.14 Komentāri (0) Patriotisma nedēļas iesākums – Lāčplēša dienas svinīgais pasākums

Uz Lāčplēša dienas svinīgās atceres brīdi baušķenieki bija aicināti 11.novembra novakarē. Pasākumā piedalījās jaunsardzes un zemessardzes Bauskas nodaļas pārstāvji, kas deva svinīgo zvērestu, solot dzīvot un strādāt Latvijas labā.

Klātesošos uzrunāja Bauskas novada pašvaldības vadītājs Raitis Ābelnieks, atzīmējot, ka šī diena ir pavērsiena punkts visā Latvijas vēsturē. Tas noteica, vai būt Latvijai kā neatkarīgai valstij toreiz 1919.gadā un zināmā mērā – vai mūsu šodiena būtu tāda, kāda tā ir tagad.

Emocionāli piesātinātu pasākumu darīja jauktā kora „Mežotne” un Bauskas Valsts ģimnāzijas vīru grupas sniegums.

Pie pieminekļa Brīvības cīņās kritušajiem tautiešiem sagula atnestie ziedi un pasākumu gaišāku darīja arī iedegtās svecītes.

Prieks vērot, ka ar katru gadu šie svētki kļūst par ģimenes pasākumu, par patriotisma mācību stundu, jo pasākuma dalībnieku vidū varēja vērot daudz ģimeņu ar bērniem.

Pasākuma noslēgumā visi dalībnieki tika aicināti pievienoties jaunsargu un zemesragu gājienam uz Rātslaukumu, bet plkst.18.30 interesenti tika gaidīti Kultūras centrā uz mākslas filmas „Melānijas hronika” demonstrāciju.

Foto no pasākuma skatīt šeit
Fotogrāfs – ĢIRTS DONERBLICS

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas