Svētdiena, 03. Jūlijs, 2022. Benita, Everita, Verita, Emerita

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Pašvaldību Izpilddirektoru asociācijas jauno vadītāju ievēl Bauskā


Pašvaldību Izpilddirektoru asociācijas jauno vadītāju ievēl Bauskā2017.12.12 Komentāri (0) Pašvaldību Izpilddirektoru asociācijas jauno vadītāju ievēl Bauskā

Latvijas pašvaldību Izpilddirektoru asociācijas (LPIA) gada sapulce šogad notika Bauskas novadā. 8.decembrī Latvijas novadu pašvaldību izpilddirektori pulcējās Īslīces kultūras namā.

Bauskas novada pašvaldības izpilddirektors Jānis Kalinka kolēģus iepazīstināja ar paveikto Bauskas novadā, ar īstenotajiem un aktuālajiem projektiem.

Sanāksmes dalībnieki uzklausīja LPIA valdes atskaiti par aizvadītā gadā paveikto un priekšlikumiem nākamam gadam.  Ar paveikto iepazīstināja pašreizējais LPIA valdes priekšsēdētājs, Vecumnieku novada domes priekšsēdētājs Guntis Kalniņš.  Notika arī valdes un LPIA valdes priekšsēdētāja pārvēlēšanas. Līdzšinējais LPIA priekšsēdētājs Guntis Kalniņš vasarā kļuvis par Vecumnieku novada pašvaldības vadītāju, un asociācijas gada sapulcē viņš vadības grožus nodeva jaunajai LPIA Valdei, kurā tika ievēlēti pa vienam pārstāvim no katra plānošanas reģiona, no Rīgas un no lielajām pilsētām.

Latvijas Pašvaldību izpilddirektoru asociācijas jaunās Valdes sastāvs: Guntars Gogulis (Jēkabpils pilsēta), Sergejs Jakovļevs (Ludzas novads), Ivo Virsis (Rūjienas novads), Andris Razma (Priekules novads), Agris Vilks (Dobeles novads), Agris Bukovskis (Mālpils novads) un Dmitrijs Pavlovs (Rīga).

Par LPIA Valdes priekšsēdētāju vienbalsīgi tika ievēlēts līdzšinējais LPIA priekšsēdētāja vietnieks Rūjienas novada pašvaldības izpilddirektors Ivo Virsis.

Latvijas pašvaldību izpilddirektori guva arī nelielu praktisku ieskatu par mūsu novadā īstenotajiem projektiem apmeklējot Bauskas pils muzeju, Bauskas muzeju, SIA „Bauskas siltums” šķeldas katlumāju, kā arī pabija baseina jaunbūvē.

Darba sanāksmē piedalījās arī līdzīgu asociāciju pārstāvji no Čehijas un Slovākijas.

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas