Ceturtdiena, 08. Decembris, 2022. Gunārs, Gunis, Vladimirs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Pašvaldības policijas jubilejā pasniedz pašvaldības apbalvojumus


Pašvaldības policijas jubilejā pasniedz pašvaldības apbalvojumus2022.03.01 Komentāri (0) Pašvaldības policijas jubilejā pasniedz pašvaldības apbalvojumus

Bauskas novada pašvaldības policija (turpmāk – Pašvaldības policija) ir vēl samērā jauns kolektīvs, jo dibināts ar Bauskas novada domes 2017.gada 28.decemra lēmumu un savu darbību uzsāka 2018.gada 1.martā. Ikdienas darbu steigā, kolektīvs 1.martā pulcējās, lai atskatītos uz paveikto.

Pirmajās darbības dienās Pašvaldības policijā strādāja seši inspektori. Pēc mēneša kolektīvam atklāta konkursa kārtībā tika izraudzīts un domes sēdē apstiprināts vadītājs Broņislavs Ostrovskis.

B.Ostrovskis stāsta: „No pirmā sastāva  Pašvaldības policijā darbu arvien turpina četri darbinieki. Gada laikā pēc dibināšanas Pašvaldības policija tika nokomplektēta pilnā sastāvā, kā to paredzēja Pašvaldības policijas nolikums. Strādāja  15 darbinieki.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pēc administratīvi teritoriālās reformas, apvienojoties novadiem, Bauskas novada pašvaldības policijai tika pievienota Rundāles pašvaldības policija divu darbinieku sastāvā, un, reorganizējot Vecumnieku novada kārtības sargu nodaļu, tā tika iekļauta Pašvaldības policijas sastāvā. Pašreiz Pašvaldības policijā strādā 27 darbinieki.

 

„Šogad, svinot Pašvaldības policijas četru darbības gadu jubileju, vēlamies teikt, ka šajā laika periodā kopā mēs esam sasnieguši zināmu kārtības, tīrības, drošības un iedzīvotāju uzticamības līmeni Bauskas novadā. Tas ne tikai ir jānotur, bet arī jāpilnveido, lai kopīgiem spēkiem mūsu novads būtu iedzīvotājiem droša un sakārtota vide,” atzīst Pašvaldības policijas priekšnieks B.Ostrovskis. Viņš uzsver, ka jebkuru izrādīto iniciatīvu vai darba pienākumus ikdienā kolektīvs veic nevis formāli, bet ar atbildību, izpratni un profesionāli.

 

„Ļoti ceram arī uz Bauskas novada iedzīvotāju atbalstu mūsu darbam, pamanot un informējot par pārkāpumiem un dažādām nekārtībām novada teritorijā, jo pateicoties līdzcilvēku iesaistei un atbalstam, mums  izdodas vispusīgāk, efektīvāk, savlaicīgāk veikt savus darba pienākumus un palīdzēt,” secina B.Ostrovskis.

 

Pašvaldības policijas priekšnieks sveic kolektīvu četru gadu jubilejā. „Jo īpaši pateicos un izceļu tos darbiniekus, kuri savu darbu veic ar augstu atbildības sajūtu, ieguldot darbā vairāk kā no viņiem tiek prasīts. Novēlu arī turpmāk radošumu, degsmi, spēku un izturību!” sacīja B.Ostrovskis.

 

Svētku dienā pašvaldības apbalvojumu „Pateicības raksts” par ieguldījumu Bauskas novada pašvaldības policijas darba pilnveidošanā domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis pasniedza: vecākajai inspektorei Irīnai Mincenbergai, vecākajai inspektorei Ingai Rikmanei, vecākajai inspektorei Diānai Vasiļjevai, vecākajai inspektorei Solvitai Žižņauskai, inspektoram Ģirtam Jakobi un inspektoram Igoram Stepančenko.

 

Ar Broņislavu Ostrovski sarunājās Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas