Pirmdiena, 30. Janvāris, 2023. Pārsla, Tīna, Valentīna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Pašvaldības apbalvojumu pasniedz Bauskas pilsētas pamatskolas skolotājai Baibai Apšānei


Pašvaldības apbalvojumu pasniedz Bauskas pilsētas pamatskolas skolotājai Baibai Apšānei2017.01.16 Komentāri (0) Pašvaldības apbalvojumu pasniedz Bauskas pilsētas pamatskolas skolotājai Baibai Apšānei

Bauskas novada pašvaldības apbalvojums „Atzinības raksts” par nozīmīgu un profesionālu ieguldījumu skolēnu izglītošanā un sakarā ar nozīmīgu dzīves jubileju 13.janvārī tika pasniegts ilggadējai Bauskas pamatskolas skolotājai Baibai Apšānei. Kolēģi jubilārei bija sarūpējuši sirsnīgu pasākumu.

Par sākumskolas un sociālo zinību skolotāju B.Apšāne Bauskas pilsētas pamatskolā strādā no 1984.gada. Kā atzina skolas direktors Jānis Rumba, skolotāja B.Apšāne darbā sevi pierādījusi kā prasmīga un prasmīga un zinoša skolotāja un klases audzinātāja. Viņas vadītās stundas ir mūsdienīgas un interesantas, tajās tiek īstenotas interaktīvās mācību metodes. B.Apšānes izglītojamajiem ir labas pamatzināšanas, kā arī skolotāja izveidojusi labu sadarbību ar skolēnu vecākiem. Viņas izvirzītās prasības audzēkņiem ir pamatotas un saprotamas.

Kolēģi atzina, ka skolotāja ir ļoti prasīga arī pret sevi, ar lielu atbildības sajūtu, koleģiāla.

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas