Svētdiena, 05. Februāris, 2023. Agate, Selga, Silga, Sinilga

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Pašvaldības apbalvojumu pasniedz augsti kvalificētām Bauskas slimnīcas pediatrēm


Pašvaldības apbalvojumu pasniedz augsti kvalificētām Bauskas slimnīcas pediatrēm2018.01.11 Komentāri (0) Pašvaldības apbalvojumu pasniedz augsti kvalificētām Bauskas slimnīcas pediatrēm

 

Bauskas novada pašvaldības augstākais apbalvojums „Par mūža ieguldījumu” 10.janvārī tika pasniegts pensionētai ārstei-pediatrei Rūtai Eimusai. No 1970.gada 1.februāra līdz 2009.gada 22.jūlijam viņa strādājusi Bauskas slimnīcā par pediatru un no 1972.gad vadījusi Bērnu nodaļu Bauskas slimnīcā. Saņēmusi Veselības ministrijas atzinumu – augsti kvalificēta speciāliste pediatrijā.

 

Ārste sava darba mūža laikā guvusi cieņu un autoritāti gan kolēģu, gan mazo pacientu un viņu vecāku vidū – kā ārste, uz kuras zināšanām, pieredzi un pašatdevi darbam vienmēr var paļauties. Bijusi darbaudzinātāja daudziem jaunajiem pediatriem.

 

 

 

Pašvaldības apbalvojums „Goda raksts” par ilggadēju kvalitatīvu pediatra darbu un ieguldījumu veselības iestādes administratīvajā darbā 10.janvārī tika pasniegts ārstei –pediatrei, medicīniskās daļas vadītājai Zinaīdai Vītolai. Bauskas slimnīcā daktere Vītola sākusi strādāt 1976.gada 16.februārī un darbu turpina joprojām. Šajā periodā strādājusi par iecirkņa pediatru, rajona pediatru un, pediatru stacionārā. Piešķirts Veselības ministrijas atzinums – augsti kvalificēta speciāliste pediatrijā. No 2002.gada jūnija veic Bauskas slimnīcas medicīniskās daļas vadītājas pienākumus un turpina konsultēt Bauskas novada bērnus. Daktere Vītola ir korekta, zinoša, prot konstruktīvi rast risinājumus nestandarta situācijās ir prasīga pret sevi un padotajiem.

Abas pediatres sveica Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks. Svinīgajā pasākumā bija pulcējušies bijušie un esošie darba kolēģi.

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību specāliste

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas