Svētdiena, 29. Janvāris, 2023. Aivars, Valērijs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Pašvaldībā viesojas kolēģi no Siguldas pašvaldības.


Pašvaldībā viesojas kolēģi no Siguldas pašvaldības.2014.10.28 Komentāri (0) Pašvaldībā viesojas kolēģi no Siguldas pašvaldības.

28.oktobrī Bauskas novadā viesojās kolēģi no Siguldas novada pašvaldības. Vizītes mērķis bija pieredzes apmaiņa. Lai runātu par abām pašvaldībām aktuālām problēmām, to risinājumiem, par veiksmēm un panākumiem, Bauskā bija ieradušies 25 Siguldas novada pašvaldības darbinieki. Tikšanās ievadā viesus uzrunāja Bauskas novada domes priekšsēdētājs, kā arī tika demonstrēta prezentācija, kas īsi iepazīstināja ar Bauskas novadu, pašvaldības struktūru, paveiktajiem darbiem un nākotnes iecerēm. Pēc šīs kopīgās tikšanās nozares pārstāvji turpināja individuālas sarunas ar atbilstošo jomu speciālistiem. Bauskā bija ieradies Siguldas novada priekšsēdētājs Uģis Mitrevics, priekšsēdētāja vietnieks sociālajos jautājumos Jānis Zilvers, izpilddirektore Jeļena Zarandija, administratīvās pārvaldes vadītāja Jolanta Dāvidniece, trīs pagastu pārvalžu vadītāji, juridiskās pārvaldes vadītājs, personāla nodaļas vadītāja, galvenā grāmatvede, sabiedrisko attiecību pārvaldes vadītāja, P/A „Siguldas attīstības aģentūra” direktore, kultūras pārvaldes vadītāja, Siguldas pils kompleksa vadītāja, pašvaldības policijas priekšnieks, izglītības pārvaldes vadītāja, īpašumu, būvniecības un investīciju pārvaldes vadītāja, būvvaldes vadītāja, zemes nodaļas vadītāja, investīciju nodaļas vadītāja uzņēmējdarbības atbalsta punkta vadītāja, darba, civilās un vides aizsardzības pārvaldes vadītājs, dzimtsarakstu nodaļas vadītājas vietniece, sporta pārvaldes vadītāja. 

Kopīgo sarunu galvenais secinājums – pastāvošās problēmas abās pašvaldībās ir līdzīgas, savukārt veiksmes stāsti katrai savi. Kā norādīja vairāki Bauskas novada speciālisti – šādas tikšanās ir ļoti vērtīgas, jo tās ļauj saprast, ka darba virziens ir pareizais un speciālistu viedokļi par vienu un to pašu jautājumu ir līdzīgi. Līdzīgas ir arī izpratnes par likuma normām un noteikumiem, kas piemērojami attiecīgajā nozarē. „Klausoties kolēģu stāstījumā, var saklausīt interesantas iestrādnes un pārdomāt, vai šāds darbības virziens būtu piemērots arī mūsu pašvaldībā,” atzina pašmāju speciālisti.
Pirms tikšanās ar Bauskas novada pašvaldības pārstāvjiem, siguldieši viesojās Bauskas pilī un par tur redzēto bija sajūsmināti. “Bauskas pilī biju pirms četriem gadiem. Šobrīd tā ir pilnīgi pārvērtusies. Ir paveikts milzīgs darbs,” priecīga par redzēto bija Siguldas novada pašvaldības izpilddirektore Jeļena Zarandija. 
Atvadoties Siguldas novada domes priekšsēdētājs vēlēja Bauskas kolēģiem mierīgi sagaidīt skaisto Ziemassvētku laiku un jaunajā gadā aicināja viesoties Siguldas pusē. 

Ieva Šomina,
sabiedrisko attiecību speciāliste

  


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas