Pirmdiena, 03. Oktobris, 2022. Elza, Ilizana

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Pašvaldība vienojas par sadarbību ar RISEBA augstskolu


Pašvaldība vienojas par sadarbību ar RISEBA augstskolu 2016.05.17 Komentāri (0) Pašvaldība vienojas par sadarbību ar RISEBA augstskolu

Bauskas novada pašvaldība 17.maijā parakstīja sadarbības līgumu ar Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolu.

Līgumu parakstīja Bauskas pašvaldības priekšsēdētāja vietnieks Alvis Feldmanis ar augstskolas rektori Irinu Senņikovu. Tikšanās piedalījās arī prorektors studiju darbā Ilmārs Kreituss, Arhitektūras un dizaina fakultātes dekāns Jānis Dripe, Komunikācijas nodaļas vadītāja Sanita Bučiniece, kā arī Bauskas novada domes Attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja Ilze Tijone, Būvvaldes arhitekte Sandra Smolija, biedrības ''Bauskas vecpilsēta'' valdes priekšsēdētāja Ieva Bronko-Pastore.  

Tika parakstīts līgums par sadarbību pilsētvides kvalitātes un arhitektūras jomā, kā arī uzņēmējdarbības kvalitātes uzlabošanas jomā.

Augstskola ar novada pašvaldību vienojās par kopīgu izglītības programmu, semināru un projektu izstrādi un īstenošanu arhitektūras, uzņēmējdarbības un citos jautājumos.

Plānots, ka arhitektūras, uzņēmējdarbības un citās specialitātēs studējošie tiks iesaistīti pašvaldības uzdevumu risināšanā, realizējot profesionālās kvalifikācijas prakses un izstrādājot bakalaura, maģistra un doktora darbus pilsētvides kvalitātes, reklāmas un arhitektūras jomā.

Līgums paredz sadarbību pētniecības projektos un akadēmisko un profesionālo studiju programmu pilnveidošanā, kā arī informācijas apmaiņu, konferenču un semināru rīkošanu, mācību prakšu īstenošanu u.c. sadarbību.

Zane Gorškova

Sabiedrisko attiecību speciāliste 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas