Svētdiena, 05. Februāris, 2023. Agate, Selga, Silga, Sinilga

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Pašvaldība turpinās līdzfinansēt projektu, kurā strādās ar sociālajam riskam pakļautajām ģimenēm


Pašvaldība turpinās līdzfinansēt projektu, kurā strādās ar sociālajam riskam pakļautajām ģimenēm2015.12.23 Komentāri (0) Pašvaldība turpinās līdzfinansēt projektu, kurā strādās ar sociālajam riskam pakļautajām ģimenēm

Bauskas novada pašvaldībā 2015.gada 20.novembrī saņemts Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas iesniegums ar aicinājumu noslēgt jaunu projekta sadarbības līgumu starp Bauskas novada domi un SOS Bērnu ciematu asociāciju, turpinot Latvijas–Šveices sadarbības programmas finansētā projektā „Iekļaujoša ģimene, skola un sabiedrība” uzsāktās aktivitātes, kuras vērstas uz Bauskas novada sociālajam riskam pakļauto ģimeņu atbalstu un stiprināšanu.

Sociālā dienesta pārstāve Ina Krūmiņa stāsta, ka projekts vērsts uz ģimeņu stiprināšanu, lai bērni netiktu izņemti no ģimenēm. Plānotas grupu nodarbības vecākiem un bērniem, dažādas aktivitātes, nometnes bērniem.

Turpinot sadarbību, Bauskas novada pašvaldība 2016.gadā nodrošinās līdzfinansējumu (tai skaitā telpas kā mantisko ieguldījumu) 17 992 eiro apmērā.  

Kopējais projekta finansējums ir 63 502 eiro, no tiem SOS Bērnu ciematu asociācijas finansējums 42 000 eiro jeb 72 % no visām izmaksām. 

Zane Gorškova
sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas