Piektdiena, 30. Septembris, 2022. Elma, Elna, Menarda

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Pašvaldība sveic simtgadnieci Brunavas pagasta iedzīvotāju Lūciju Kārklu


Pašvaldība sveic simtgadnieci Brunavas pagasta iedzīvotāju Lūciju Kārklu2016.11.08 Komentāri (0) Pašvaldība sveic simtgadnieci Brunavas pagasta iedzīvotāju Lūciju Kārklu

Brunavas pagasta „Skalbju” māju vecākajai saimniecei  Lūcijai Kārklai 4.novembrī apritēja mūža simtā dzimšanas diena. Jubilāri sveikt bija devies Bauskas novada pašvaldības vadītājs Raitis Ābelnieks. Jubilāre dzimšanas dienā saņēma pašvaldības naudas balvu un ziedus. Sava pagasta jubilāri sveica arī pagasta pārvaldes vadītāja Baiba Marčenkova.

Kā atzina jubilāres dēls Jānis, Lūcijas kundze vēl ir gana sprigana, darbojas dārzā, lasa grāmatas un ir moža garā un ar labu humora izjūtu. Dienās, kad āra darbi izpaliek – Lūcijas kundze vingro, jo aktīvs dzīvesveids ir ilgā mūža pamatā.

Jubilāre visu mūžu dzīvojusi Brunavas pusē. Ģimenē bijušas astoņas māsas un visas piedzīvojušas garu mūžu. Ģimene piedzīvojusi arī kara šausmas un viena no māsām tikusi izsūtīta uz Sibīriju, jo ģimenei piederējuši lieli zemes īpašumi.

Ikdienā dižā jubilāre Lūcija Kārkla dzīvo dēla Jāņa un vedeklas Lilitas ģimenē. Vedekla atzīst, ka ar vīramāti labi satikušas no pirmās dienas un garo mūžu dzīvojot spējušas viena otru bagātināt.

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību nodaļas speciāliste 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas