Piektdiena, 24. Marts, 2023. Izidors, Kazimirs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Pašvaldība sveic novada dižo jubilāri Hertu Mačenu


Pašvaldība sveic novada dižo jubilāri Hertu Mačenu2016.04.04 Komentāri (0) Pašvaldība sveic novada dižo jubilāri Hertu Mačenu

Sirsnīgus sveicienus dižajā jubilejā pirmdienas rītā saņēma mūsu novada iedzīvotāja Herta Mačena. Jubilāri svētkos sveica Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks, pasniedzot naudas balvu un ziedus.

Hertas kundze jau vairākus gadus dzīvo pansionātā „Derpele”. Personāls un vadītāja Inta Savicka bija kundzei sarūpējuši kliņģeri.

H.Mačena pastāstīja, ka dzimusi un bērnību aizvadījusi Bruknas pagastā „Tabačnieku” mājās. Saimniecībā bijuši apstrādājami vairāk kā 100 hektāru zemes, bija 14 slaucamas govis. 1949.gadā Mačenu ģimene tika izsūtīta uz Omskas apgabalu. Hertas kundze atzina, ka izsūtījumā ģimenei nav bijuši pārāk skarbi apstākļi. Grūti bijis, kad ģimene atgriezās Latvijā, jo no dzimtajām mājām vairs nekas nebija atlicis. Viss bija jāsāk no jauna. Ģimenei ierādīts dzīvoklītis Dāviņu sovhozā virs veikala. Saimniecībā Hertas kundze nostrādājusi līdz pensijai.

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste

 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas