Ceturtdiena, 08. Decembris, 2022. Gunārs, Gunis, Vladimirs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Pašvaldība sveic Guntu Pumpuri 90 gadu jubilejā


Pašvaldība sveic Guntu Pumpuri 90 gadu jubilejā2020.07.21 Komentāri (0) Pašvaldība sveic Guntu Pumpuri 90 gadu jubilejā

Baušķenieci Guntu Pumpuri skaistajā dzīves jubilejā sveica novada vadība, dāvinot naudas balvu un ziedus.

Jubilāre dzimusi 1930.gada 15.jūlijā, Ceraukstes pagasta „Feldmaņos”. Kopā ar māsu un diviem brāļiem lauku sētā pavadīta visa bērnību. Skolas gaitas Gunta uzsāka Bauskas pamatskolā, bet turpināja Smiltenes tehnikumā, kur ieguva siera meistara kvalifikāciju.

Pirmais darbs jaunieti gaidīja Pilsrundāles pienotavā, te arī sastapta mīlestība – nākamais dzīvesbiedrs. 1953.gadā tika nodibināta ģimene un drīz arī sagaidītas atvases- meita un dēls.
Vēlme uzsākt ko jaunu mudināja Guntu apgūt tirdzniecības darbinieka profesiju. Pēc kursu beigšanas, kā viena no pirmajām pārdevējām, Pumpures kundze uzsāka darba gaitas jaunuzceltā Bauskas universālveikala apavu nodaļā.

Tirdzniecības darbinieka ikdiena atsaucās uz veselības stāvokli, tāpēc tika pieņemts lēmums darbu mainīt un apgūt jaunu profesiju. Pabeigusi gāzes operatora kursus, kundze uzsāka darbu SKF fabrikā, kur 25 gadu garumā apzinīgi veica gāzes operatora pienākumus.

Guntas kundze aktīvās darba gaitas beidza 78 gadu vecumā ar 59 gadu ilgu darba stāžu.

Šobrīd gaviļniece aktīvi piedalās ģimenes dzīvē, ir mīļa vecmāmiņa un vecvecmāmiņa mazbērnu saimei, rūpējas par dārzu un ziediem.

 

Inga Pinne
sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas