Trešdiena, 28. Septembris, 2022. Lana, Sergejs, Svetlana

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Pašvaldība sadarbosies ar Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmiju


Pašvaldība sadarbosies ar Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmiju2016.08.08 Komentāri (0) Pašvaldība sadarbosies ar Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmiju

Bauskas novada pašvaldība un Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija (RPIVA) 4.augustā noslēdza sadarbības līgumu.

Puses vienojās par sadarbības veidiem Bauskas novada iedzīvotāju izglītības līmeņa paaugstināšanai, mūžizglītības īstenošanai un novada ekonomikas attīstības veicināšanai. Puses vienojās arī par sadarbību izglītības, pētniecības, kultūras un uzņēmējdarbības atbalsta sniegšanas jomā.

Bauskas novads pašvaldība apņemas ar RPIVA strādāt Zemgales reģiona izglītības problēmu izpētē, analīzē un risināšanā, iespēju robežās atbalstīt studentus ar nepieciešamo prakses vietu nodrošināšanu pašvaldības iestādēs un uzņēmumos, iespēju robežās atbalstīt pašvaldības speciālistu iesaistīšanos studiju procesā kā docētājiem, vieslektoriem, meistarklašu vadītājiem. Pēc nepieciešamības pašvaldība izstrādās pētniecisko darbu virzienus atbilstoši Bauskas novada vajadzībām, īstenos kopīgus projektus, organizēs kopīgus pasākumus utt.

Ar pilnu līguma tekstu iepazīties ŠEIT. 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas