Ceturtdiena, 11. Augusts, 2022. Liega, Olga, Zigita, Zita

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Pašvaldība projektu konkursā "Mēs savam novadam" iedzīvotāju iniciatīvām piešķirs līdz 1000 eiro


Pašvaldība projektu konkursā 2015.12.23 Komentāri (0) Pašvaldība projektu konkursā "Mēs savam novadam" iedzīvotāju iniciatīvām piešķirs līdz 1000 eiro

Pateicoties Bauskas novada iedzīvotāju iniciatīvām un Nīderlandes fondu finansējumam, trīs gadu garumā aktīvi tika labiekārtota Bauskas novada teritorija. Lai nepazaudētu iedzīvotāju labās iniciatīvas, ir izstrādāts nolikums par pašvaldības finansiālu atbalstu projektu konkursā “Mēs savam novadam”. Tādējādi tiek atjaunota aizsāktā tradīcija atbalstīt iedzīvotāju aktivitātes novada attīstībai.

Nolikums nosaka kārtību, kādā Bauskas novada pašvaldība piešķir finansiālu atbalstu Bauskas novada biedrību, nodibinājumu un reliģisko organizāciju projektu realizācijai izglītības, kultūras, sporta, jaunatnes politikas un vides labiekārtošanas jomā.

Nolikums nosaka, ka projekta aktivitātes tiek īstenotas Bauskas novada pašvaldības teritorijā un ieguvēji no projekta aktivitāšu īstenošanas ir Bauskas novada iedzīvotāji.

Pašvaldības finansējumu piešķir pretendentiem, kuru projekti dažādo brīvā laika pavadīšanas iespējas, veicina sporta aktivitātes, veido drošu un sakārtotu vidi, labiekārto publiski pieejamas teritorijas un uzlabo infrastruktūru, ja tā saistīta ar sabiedrībai nepieciešamu, sabiedriski nozīmīgu aktivitāšu īstenošanu, kā arī projektus, kas ir saistīti ar pašvaldības kompetencē esošo funkciju īstenošanu.

Pašvaldības finansējumu var attiecināt publiski pieejamu teritoriju labiekārtošanai un infrastruktūras uzlabošanai, būvmateriālu iegādei un būvdarbiem, aprīkojuma iegādei un uzstādīšanai, telpu nomai pasākumiem ārpus nevalstiskās organizācijas biroja telpām, ja telpas nav iespējams nodrošināt citā veidā,  aprīkojuma nomai, transporta pakalpojumiem un dalības maksai, ja tas saistīts ar izglītojošu pasākumu apmeklējumu, kancelejas preču un materiālu iegādei pasākuma organizēšanai, lektoru un ekspertu atalgojumam, informatīvo uzskates materiālu izgatavošanai un iegādei, pasākuma reklāmas izdevumiem. Nolikums nosaka, ka pašvaldības finansējumu nevar izlietot pasākumiem, kam ir peļņas gūšanas raksturs, kas tiek īstenoti privātpersonu īpašumā, pasākumiem, kas saturiski dublējas ar Bauskas novada pašvaldības organizētajiem pasākumiem, kas tiek organizēti vienas nevalstiskās organizācijas ietvaros un nav orientēti uz sadarbību.

Nevalstiskā organizācija konkursā var saņemt atbalstu vienam projektam. Maksimālā atbalsta summa vienam projektam ir līdz 1000 eiro.

​Zane Gorškova
sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas