Piektdiena, 03. Februāris, 2023. Aīda, Ida, Vida

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Pašvaldība plāno paplašināt sadarbību ar RPIVA


Pašvaldība plāno paplašināt sadarbību ar RPIVA2015.02.16 Komentāri (0) Pašvaldība plāno paplašināt sadarbību ar RPIVA

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas pārstāvji 13.februārī bija ieradušies novada pašvaldībā, lai kopā ar domes priekšsēdētāju Raiti Ābelnieku, Bauskas novada administrācijas Attīstības un plānošanas nodaļas vadītāju Ilzi Tijoni un Izglītības nodaļas vadītāju Māru Bauvari pārrunātu turpmākās sadarbības iespējas un tās attīstības ceļus. 

RPIVA Bauskas filiāles vadītāja Līga Jankova iepazīstināja ar līdzšinējās sadarbības virzieniem izglītības pasākumu organizēšanā, studentu prakšu vietu nodrošināšanā un kopēju projektu veidošanā. Akadēmijas Inovāciju un attīstības prorektore Daina Voita uzsvēra, ka augstskolai ir laba pētniecības bāze, kuras iestrādes varētu izmantot RPIVA Bauskas filiālē attīstot reģionālu Lietišķās pētniecības centru. Centra darbība sekmētu mācību procesa kvalitāti filiālē un nodrošinātu pakalpojumus pašvaldības iedzīvotājiem (piem., psihologa, lektoru u.c.). Sarunā tika diskutēts arī par iespējamo pašvaldības un RPIVA sadarbību ES projektu īstenošanā. I. Tijone ieteica šajā sadarbībā attīstīt aktivitātes, kas būtu saistītas ar pašvaldībā īstenoto Latlit projektu „Uzņēmējdarbības atbalsta bibliotēku pārrobežu sadarbības tīkla izveidošana“. 

Sarunas noslēgumā abi sadarbības partneri bija vienisprātis, ka sadarbību projektu īstenošanā varētu uzsākt visdrīzākajā laikā, turpretim Lietišķā centra izveidē būtu jāsāk ar koncepcijas izstrādi, sadarbības partneru no NVO vidus piesaisti, pašvaldības vajadzību apzināšanu un konkretizēšanu.

Aija Spriņķe
Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas