Pirmdiena, 30. Janvāris, 2023. Pārsla, Tīna, Valentīna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Pašvaldība piešķir finansējumu sieviešu invalīdu biedrības “Bauskas novada Aspazijas” aktivitātēm


Pašvaldība piešķir finansējumu sieviešu invalīdu biedrības “Bauskas novada Aspazijas” aktivitātēm2015.11.02 Pašvaldība piešķir finansējumu sieviešu invalīdu biedrības “Bauskas novada Aspazijas” aktivitātēm

Bauskas novada pašvaldība 29. oktobra domes sēdē nolēma piešķirt 715 eiro sieviešu invalīdu biedrības “Bauskas novada Aspazija” aktivitātēm.

Biedrība ir sagatavojusi projektu “Atvērtās durvis, lai sievietes ar invaliditāti iegūtu jaunas prasmes”. Tā mērķis ir veicināt sieviešu ar invaliditāti iekļaušanos sabiedrībā, apgūstot jaunas prasmes un iemaņas, mācoties komunicēt, savstarpēji sadarbojoties, piedaloties pasākumos, izstādēs, nododot savu pieredzi un prasmes citām dalībniecēm, apmeklējot kultūrizglītojošos pasākumus.

Ar pašvaldības atbalstu plānots rīkot vairākas radošās nodarbības, kurās dalībnieces mācīsies strādāt kvīlinga tehnikā, apgūs polimērmāla pamatus, stikla apgleznošanu, gatavos Ziemassvētku un Jaungada dāvanas un iepazīsies ar tautas lietišķās mākslas studijas “Rota” darbības praksi. 

Radošās nodarbības notiks Bauskas novada Sociālajā dienestā, Rūpniecības ielā 7. Paredzēts, ka tās apmeklēs 12 līdz 15 dalībnieces no pilsētas un novada.

Sieviešu invalīdu biedrībai “Bauskas novada Aspazijas” ir sabiedriskā labuma organizācijas statuss.

foto: www.aspazijas.lv

 

Zane Gorškova
Sabiedrisko attiecību speciāliste


Citas ziņas