Ceturtdiena, 01. Decembris, 2022. Arnolds, Emanuels

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Pašvaldība kopā ar Latvijas Ģenerāļu kluba pārstāvjiem plāno nākamā gada pasākumu „Latviešu karavīrs laikmetu griežos”


Pašvaldība kopā ar Latvijas Ģenerāļu kluba pārstāvjiem plāno nākamā gada pasākumu „Latviešu karavīrs laikmetu griežos”2015.12.07 Komentāri (0) Pašvaldība kopā ar Latvijas Ģenerāļu kluba pārstāvjiem plāno nākamā gada pasākumu „Latviešu karavīrs laikmetu griežos”

Biedrības „Latvijas Ģenerāļu klubs”  pārstāvji – valdes priekšsēdētājs, atvaļināts viceadmirālis G.A.Zeibots, atvaļināts pulkvedis J. Dalbiņš, Rekrutēšanas un jaunsardzes centra Jaunsardzes departamenta direktors A. Strazdiņš 4.decembrī ieradās Bauskas novada pašvaldībā, lai ar pašvaldības vadību,  atbildīgajiem speciālistiem un Bauskas jaunsardzes instruktoru Zigurdu Kalēju  pārrunātu nākamā gada  3.-4.novembrī plānoto pasākumu „Latviešu karavīrs laikmetu griežos”.

Paredzēts, ka pasākumā piedalīsies ap 250 – 300 jaunsargi, gaidas, skauti un mazpulki no visas Latvijas. Jauniešu aktivitāšu sarakstā iekļauts gan nakts pārgājiens, gan ekskursija pa Bauskas novadu, lāpu gājiens un citas aktivitātes.

Paredzēts, ka potenciālie dalībnieki vispirms rakstīs tematisku projektu, kura nosaukums ir „Baušķenieks – sava novada un Latvijas patriots”, tā būs pirmā atlase uz šo nozīmīgo pasākumu.

Nākamā gada pasākums Bauskā būs jau sestā pēc kārtas šāda veida aktivitāte. Pirmā notika Trikātā, bet šogad Bauskas novada pašvaldības pārstāvji novembrī devās uz Daugavpili, lai saņemtu lāpu kā simbolu nākamā gada pasākuma norisei tieši Bauskā.

Paredzēts, ka līdz pasākumam tiks organizētas vēl vairākas koordinējošas sanāksmes.

 

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas