Pirmdiena, 30. Janvāris, 2023. Pārsla, Tīna, Valentīna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Pašvaldība finansiāli atbalsta vietējos sportistus


Pašvaldība finansiāli atbalsta vietējos sportistus2016.04.01 Komentāri (0) Pašvaldība finansiāli atbalsta vietējos sportistus

Bauskas novada domes sēdē deputāti atbalsta vietējos sportistus, lemjot par finanšu līdzekļu piešķiršanu treniņiem un sacensībām

Galda tenisists Aivars Kamols no šī gada 8.aprīļa līdz 10. aprīlim piedalīsies Ziemeļeiropas valstu veterānu galda tenisa čempionātā Bergenā, Norvēģijā. Čempionāta izmaksas ir 522,76 eiro, tajā skaitā ceļa izdevumi, dalības maksa čempionātā, dzīvošana un ēdināšana.

Novada domes deputāti lēma piešķirt Aivaram Kamolam finansējumu 260 eiro apmērā, tai skaitā 190 eiro ceļa izdevumu samaksai un 70 eiro dalības maksai Ziemeļeiropas valstu veterānu galda tenisa čempionātā Bergenā.

Vieglatlēti Mārtiņš Rūgums un Ģirts Dubinskis no 11. aprīļa līdz 27.aprīlim piedalīsies treniņnometnē Spānijā Nerjā. Tā nepieciešama, lai pilnvērtīgi un kvalitatīvi varētu sagatavoties Latvijas čempionātam telpās, Latvijas olimpiādei un Latvijas vasaras čempionātam. Mācību treniņu nometnes izmaksas ir 670 eiro vienam sportistam, tajā skaitā aviobiļetes, stadiona īre, dzīvošana un ēdināšana. Novada domes deputāti lēma katram sportistam piešķirt finansējumu 650 eiro apmērā, tai skaitā 220 eiro ceļa izdevumu samaksai un 430 eiro uzturēšanās izdevumu samaksai.

Uz mācību treniņu nometni Spānijā Albir no 5.aprīļa līdz 26.aprīlim plāno doties Bauskas novada sportisti Elīza Puķāne, Dāvis un Lauris Kaufmaņi. Nometne nepieciešama, lai pilnvērtīgi un kvalitatīvi varētu sagatavoties Latvijas olimpiādei un Eiropas jaunatnes čempionātam. Mācību treniņu nometnes izmaksas vienam cilvēkam ir 892 eiro, tajā skaitā aviobiļetes, stadiona īre, dzīvošana un ēdināšana. Novada domes deputāti lēma atbalstīt visus trīs sportistus, katram piešķirot 650 eiro nepieciešamajai nometnei. Tai skaitā 220 eiro ceļa izdevumu samaksai un 430 eiro uzturēšanās izdevumu samaksai.

No 9.aprīļa līdz 15.maijam vieglatlēts Jānis Baltušs plāno piedalīties mācību treniņu nometnē Faro, Portugālē. Nometne nepieciešama, lai pilnvērtīgi un kvalitatīvi varētu sagatavoties Latvijas olimpiādei, Eiropas čempionātam Amsterdamā, Nīderlandē un citām 2016.gada vasaras sezonas sacensībām. Nometnes izmaksas ir 876,75 eiro, tajā skaitā aviobiļetes, transports, dzīvošana un ēdināšana. Bauskas novada pašvaldība lēma piešķirt Jānim Baltušam finansējumu 764,25 eiro apmērā, tai skaitā 334,25 eiro ceļa izdevumu samaksai un 430 eiro uzturēšanās izdevumu samaksai.

Novada domes sēdē lēma arī par konkursa “Gada skolēns” paplašināšanu, atbalstot ieceri Iecavas novada skolēnus vērtēt kopā ar Bauskas un Rundāles novadu skolēniem.

Līdz šim gudrāko un talantīgāko jauniešu meklēšana notika kopējā Bauskas un Rundāles novadu konkursā.  Izstrādātais nolikums paredz vērtēt atsevišķi 8. un 9. klašu skolēnus un vidusskolēnus.

Noteikta konkursa norises kārtība, posmi, kas jāorganizē skolās, kā arī atsevišķi pārbaudījumi mācību iestāžu izvirzītajiem pretendentiem novadā. Paredzēts, ka novada posmā skolēni pildīs erudīcijas testu, kurā apliecinās zināšanas par savu novadu un valsti. Būs jāraksta eseja, jādemonstrē savas radošās izpausmes, kā arī jāprezentē dalībnieka vizītkarte. Konkursa noslēgums plānots maijā Rundāles pilī.

Zane Gorškova
sabiedrisko attiecību speciāliste 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas