Ceturtdiena, 11. Augusts, 2022. Liega, Olga, Zigita, Zita

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Pašvaldība finansiāli atbalsta novada sportistus


Pašvaldība finansiāli atbalsta novada sportistus2015.08.28 Komentāri (0) Pašvaldība finansiāli atbalsta novada sportistus

Ar 27.augusta domes sēdes lēmumu Bauskas novada pašvaldība piešķīrusi finansējumu četriem mūsu novada sportistiem dalībai Pasaules čempionātā 64 lauciņu dambretē, kas Krievijas pilsētā Sanktpēterburgā notiks no 2015.gada 2.oktobra līdz 10.oktobrim.

Mūsu novada dambretistiem Regīnai Pironenai, Guntaram Purviņam, Jānim Fārnestam un Mārtiņam Junkurēnam dalībai šajā čempionātā kopumā piešķirti 800 eiro.

680 eiro pašvaldības deputāti lēma piešķirt Bauskas novada atklātā Baltijas reģiona valstu čempionāta veterāniem brīvaja cīņā rīkošanai sporta namā „Mēmele” 12.septembrī. Iesniegumu pašvaldībā iesniedza viens no pasākma organizatoriem Igors Slakters.

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas