Svētdiena, 29. Janvāris, 2023. Aivars, Valērijs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Pašvaldībā apstiprināts 2016.gada budžets


Pašvaldībā apstiprināts 2016.gada budžets2016.02.15 Komentāri (0) Pašvaldībā apstiprināts 2016.gada budžets

Bauskas 2016.gada budžets ir vērsts uz attīstību un pievilcīgākas dzīves un darba vides radīšanu mūsu iedzīvotājiem. Viens no lielākajiem izaicinājumiem būs ilgi gaidītā Daudzfunkcionālā sporta un atpūtas centra (peldbaseina) būvniecības uzsākšana. Šī ēka dos labu stimulu veselīga dzīvesveida attīstībai un tā būs kā dāvana mums pašiem, sagaidot Latvijas valsts simtgadi. Fiziskām aktivitātēm nāks par labu arī gājēju un riteņbraucēju celiņš no Bauskas uz Rītausmām, kurš tiks pabeigts jau pēc dažiem mēnešiem. Tāpat pastaigām un izbraucieniem svaigā gaisā noderēs šogad īstenojamais gājēju un riteņbraucēju tilts pār Mūsas upi starp Bausku un Bērzkalniem.

Šogad paredzēts rekonstruēt Elejas ielu Bauskā, asfaltēt vai bruģēt vairākas grunts seguma ielas vai to posmus pilsētā un pagastos: Miera un Mūsas ielas Bauskā, Dreņģerkalna un Torņa ielas Codes pagastā, Celtnieku ielu Īslīces pagastā, Doktorāta ielu Mežotnes pagastā, Pūriņu ielu Ceraukstes pagastā, kā arī ceļu uz Jaunsaules skolu Vecsaules pagastā. Tajā pat laikā tiks izstrādāti projekti vismaz 25 grants un šķembu seguma ceļu pārbūvei lauku teritorijās.

Lai paplašinātu sociālo pakalpojumu klāstu mūsu iedzīvotājiem, budžetā iekļauta Higiēnas centra būvniecība Bauskā. Vēl, domājot par sabiedrisko kārtību un drošību, paredzēts uzsākt jaunas videonovērošanas sistēmas izbūvi pilsētā.

Kā jau katru gadu, ievērojama finansējuma daļa tiek novirzīta mūsu izglītības iestāžu mācību vides uzlabošanai. Šogad paredzēts uzsākt Bauskas mūzikas skolas rekonstrukciju, nomainīt jumtus Griķu pamatskolas vecajai ēkai un pirmskolas izglītības iestādei “Pasaulīte”, veikt telpu pārbūvi Jaunsaules, Ozolaines un Uzvaras skolās, kā arī mazāka apjoma remontdarbus pārējās izglītības un vairākās kultūras iestādēs.

Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks

Visus materiālus par pieņemto budžetu varat skatīt šeit


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas