Piektdiena, 27. Janvāris, 2023. Ildze, Ilze, Izolde

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Pašvaldība apstiprina nolikumu par nevalstisko organizāciju iniciatīvu līdzfinansēšanu


2015.12.23 Komentāri (0) Pašvaldība apstiprina nolikumu par nevalstisko organizāciju iniciatīvu līdzfinansēšanu

Novada domes sēdē 22.decembrī apstiprināja nolikumu, kas nosaka kārtību, kādā Bauskas novada pašvaldība piešķir līdzfinansējumu Bauskas novada biedrību, nodibinājumu un reliģisko organizāciju iniciatīvu realizācijai izglītības, kultūras, sporta, jaunatnes politikas un vides labiekārtošanas jomā.

Līdzfinansējuma piešķiršanas mērķis ir veicināt sabiedrībai nepieciešamu, sabiedriski nozīmīgu iniciatīvu īstenošanu Bauskas novada teritorijā, uzlabojot dzīves kvalitāti novada iedzīvotājiem, kā arī veicināt atbildību par savas dzīves vides un dzīves kvalitātes uzlabošanu un attīstīt sadarbību starp pašvaldību, nevalstiskajām organizācijām un uzņēmējiem.

Pašvaldības līdzfinansējumu piešķir pretendentiem, kuru iniciatīvas paredz brīvā laika pavadīšanas dažādošanu un kvalitātes uzlabošanas iespējas, veicina sporta aktivitātes, drošas un sakārtotas vides veidošanos Bauskas novada pašvaldības teritorijā, publiski pieejamu teritoriju labiekārtošanu un infrastruktūras uzlabošanu, ja tā saistīta ar sabiedrībai nepieciešamu, sabiedriski nozīmīgu aktivitāšu īstenošanu, ir cita projekta sastāvdaļa (līdzfinansējums fondu finansējuma piesaistei, kā arī iniciatīvas, kas ir saistītas ar pašvaldības kompetencē esošo funkciju īstenošanu.

Pašvaldības Attīstības un plānošanas nodaļas speciālisti skaidro, ka turpmāk pašvaldība pilsētas teritorijas uzlabošanai nevarēs piesaistīt LEADER finansējumu. To ar savām iniciatīvām varēs veikt nevalstiskās organizācijas. Izstrādātais nolikums noteiks arī kārtību, kādu atbalstu šādos projektos sniegs pašvaldība.

Nevalstiskās organizācijas mobilitātes iniciatīvām varēs saņemt līdzfinansējumu līdz 1000 eiro gadā, citu attiecināmo pasākumu īstenošanai – līdz 2500 eiro gadā, kā arī finansējumu atbilstoši līdzfinansējamā projekta nosacījumiem.

Zane Gorškova
sabiedrisko attiecību speciāliste

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas