Pirmdiena, 03. Oktobris, 2022. Elza, Ilizana

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Pašvaldība aicina uzņēmējus reģistrēties pasākumam „Bauskas novada UZŅĒMĒJS 2015"


Pašvaldība aicina uzņēmējus reģistrēties pasākumam „Bauskas novada UZŅĒMĒJS 20152015.11.20 Komentāri (0) Pašvaldība aicina uzņēmējus reģistrēties pasākumam „Bauskas novada UZŅĒMĒJS 2015"

Uzņēmējdarbība ir viens no būtiskākajiem priekšnosacījumiem katras pašvaldības ilgtspējīgai izaugsmei un nozīmīgs iedzīvotāju labklājības un dzīves līmeņa pieauguma dzinulis. Bauskas novada pašvaldība izprot uzņēmējdarbības devumu un novērtē šīs nozares ieguldījumu novada attīstībā. Lai izteiktu pateicību un godinātu Bauskas novada uzņēmējus, kuri, aktīvi strādājot savā nozarē, sekmē novada ekonomisko attīstību un novada iedzīvotāju labklājību, Bauskas novada pašvaldība, sadarbībā ar Uzņēmējdarbības konsultatīvo padomi, biedrību „Uzņēmēju klubs 97”, laikrakstu „Bauskas Dzīve” un novada nevalstiskajām organizācijām, pirmo reizi organizē konkursu „Bauskas novada UZŅĒMĒJS 2015”.

 

 

 

Cienījamie Bauskas novada uzņēmēji,

man ir gods un patiess prieks savā un Bauskas novada pašvaldības vārdā aicināt Jūs piedalīties Bauskas novada pašvaldības un sadarbības partneru kopīgi organizētajā Bauskas novada uzņēmēju godināšanas pasākumā

 „Bauskas novada UZŅĒMĒJS 2015”,

lai kopīgi priecātos par Jūsu paveikto, lepotos ar Jūsu sasniegumiem, dalītos pozitīvās emocijās un vienkārši pabūtu kopā!

 

Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks


“Bauskas novada uzņēmējs 2015”

2015.gada 20.novembris, plkst.16:00

BAUSKAS PILS

  • Uzņēmēju apbalvošana
  • Muzikāli priekšnesumi
  • Iedvesmojošas uzrunas
  • Saviesīgā daļa

Aicinām ikvienu novada uzņēmēju līdz 2015.gada 16.novembrim reģistrēt savu dalību pasākumā.

Reģistrēšanās iespējas:

  • elektroniski Bauskas novada pašvaldības mājas lapā norādītājā saitē,
  • rakstot uz e-pastu: ieva.somina@bauska.lv, norādot savu vārdu, uzvārdu, pārstāvēto uzņēmumu, kontakttālruni un e-pasta adresi
  • zvanot uz tālruņa nr. 63922238

Pasākumā nav dalības maksas!

Papildinformācija: Ieva Šomina 26591209


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas