Ceturtdiena, 27. Janvāris, 2022. Ildze, Ilze, Izolde

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Pašvaldība 90 gadu jubilejā sveic Janīnu Dudikovu


Pašvaldība 90 gadu jubilejā sveic Janīnu Dudikovu2017.03.03 Komentāri (0) Pašvaldība 90 gadu jubilejā sveic Janīnu Dudikovu

3.martā skaistu dzīves jubileju – 90 gadus – svinēja Janīna Dudikova.

Uz jubilāres šī brīža dzīves vietu - Codes pagasta „Vispārējā tipa pansionātu „Derpele”” - devās sveikt arī Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks. Dudikovas kundze dzimšanas dienā saņēma pašvaldības naudas balvu un ziedus, savukārt gardu kliņģeri jubilārei dāvāja pansionāta „Derpele” direktore Inta Savicka.

Janīna Dudikova nākusi no toreizējā Polijas (tagad Baltkrievijas) pilsētas Grodņas.  Tā sanācis, ka līkloči Janīnas kundzi atveduši uz Latviju. Jau 14 gadus jubilāres mājas ir „Derpeles” pansionāts.

Janīnas kundze pastāstīja, ka ir ļoti laimīga un apmierināta ar dzīvi pansionātā: „Es esmu laimīga, šeit ļoti garšīgi taisa ēst, esmu pabarota, siltumā, ja man būtu jādzīvo vienai varbūt nemaz nebūtu nodzīvojusi tik ilgu mūžu, jo pensija man ir ļoti maza.”

Pēc apsveikumu saņemšanas un kliņģera baudīšanas jubilāre devās uz savu istabu cienāt ar gardumiem savus draugus un turpināt svinēt svētkus.

Ilvija Tetērina
Sabiedrisko attiecību nodaļas praktikante


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas