Otrdiena, 07. Februāris, 2023. Nelda, Ričards, Rihards, Rišards

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Pasniegti pašvaldības apbalvojumi sakarā ar „Latvijas Sarkanais Krusts” Bauskas komitejas desmit gadu jubileju


 Pasniegti pašvaldības apbalvojumi sakarā ar „Latvijas Sarkanais Krusts” Bauskas komitejas desmit gadu jubileju2014.05.28 Komentāri (0) Pasniegti pašvaldības apbalvojumi sakarā ar „Latvijas Sarkanais Krusts” Bauskas komitejas desmit gadu jubileju
Svinīga pieņemšana pie Bauskas novada priekšsēdētāja Raita Ābelnieka, kas bija veltīta biedrības „Latvijas Sarkanais Krusts” Bauskas komitejas desmit gadu darbības jubilejai un ilggadējai sadarbībai ar Zviedrijas labdarības organizācijām, Bauskas novada domē notika 27.maijā.
 
Pieņemšanā Bauskas novada domes „Atzinības rakstus” un gleznas saņēma Zviedrijas Noras un Hedemoras pilsētu Rotari klubu pārstāvji par lielu ieguldījumu un atbalstu Sarkanā Krusta Bauskas komitejas darbā un devumu novadam. Bauskas novada piemiņas balvas par ilggadēju atbalstu un palīdzību Bauskas novada maznodrošinātajām ģimenēm tika pasniegtas Avestas pilsētas dažādu klubu pārstāvjiem. Ar „Goda rakstu” par lielu ieguldījumu un atbalstu novadam un Sarkanā Krusta Bauskas komitejas darbā tika godināts Zviedrijas medicīnas doktors un profesors Jans Ulfbergs. 
 
Bauskas novada apbalvojumus saņēma arī Sarkanā Krusta darbinieces Bauskā. „Atzinības raksts” tika pasniegts medicīnas darbiniecei Olgai Vilciņai par nesavtību un pašaizliedzību Sarkanā Krusta Bauskas komitejas darbā un devumu novadam. Ar „Goda rakstu” tika cildināta Vera Bajāre par profesionalitāti, nesavtību un pašaizliedzību Sarkanā Krusta Bauskas komitejas darbā un devumu novadam. 
 
Bauskas novada priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks klātesošajiem pārstāvjiem no Zviedrijas  pateicās par ilggadējo un produktīvo sadarbību jau 23 gadu garumā.  Savukārt Vera Bajāre atzina, ka savus dzīves 40 gadus ir veltījusi medicīnai un to darījusi pašaizliedzīgi un ar lielu degsmi un viņas darbība Sarkanajā Krustā ir tikai iepriekšējā darba turpinājums. Bauskas Sarkanā Krusta komitejas padomes locekle Inga Muižniece iepzīstināja klātesošos ar Sarkanā Krusta pastāvēšanas vēsturi. Viņa pauda apbrīnu par Zviedrijas sadarbības partneru aktivitāti un nesavtību humānās palīdzības organizācijā un patiesu ieinteresētību Latvijas sociālajos un izglītības jomas procesos un attīstībā.
 
Linda Beļēviča, Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas praktikante
 

Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas