Ceturtdiena, 30. Marts, 2023. Ilgmārs, Nanija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Pasniedz pašvaldības balvu “Mūža ieguldījums”


Pasniedz pašvaldības balvu “Mūža ieguldījums”2014.10.24 Komentāri (0) Pasniedz pašvaldības balvu “Mūža ieguldījums”

22.oktobrī Bauskas novada domē Bauskas novada pašvaldības apbalvojumu “Mūža ieguldījums” no priekšsēdētāja Raitis Ābelnieka rokām par ilggadēju aktīvu sabiedrisko darbību zemessardzē, sportā, sporta infrastruktūras attīstīšanā un uzturēšanā saņēma Herberts Mucenieks. Apbalvojumam Mucenieka kungu izvirzīja Bauskas novada pašvaldības iestāde “Sporta centrs „Mēmele”".

Balvu H.Muceniekam vajadzēja saņemt jau 3.augustā Bauskas novada svētku pasākuma laikā, taču tā kā objektīvu iemeslu dēļ Mucenieka kungs nevarēja ierasties, balva viņam pasniegta tagad.

Bauskas novadā Mucenieka kungs pazīstams kā aktīvs sporta dzīves dalībnieks, īpaši iecienītas novada iedzīvotāju vidū ir viņa pēdējo gadu aktivitātes Likvertenu silā, kur kungs ierīkojis vairākas slēpošanas trases. Sarunā pie kafijas tases Mucenieka kungs novada domes priekšsēdētājam Raitim Ābelniekam, izpilddirektora vietniecei Inetai Ruhockai un parējiem klātesošajiem izstāstīja savu stāstu, kā no slēpošanas nīdēja kļuvis par šī sporta veida entuziastu. „Tas viss jau ir manis paša dēļ,” teic sirmais kungs. Pusmūža gados Herberts, piedaloties sporta sacensībās, smagi traumēja Ahileja cīpslu. „Cietu neizturamas sāpes, bet vienīgais, ko ārsti man ieteica – jāgaida, kamēr trauma sadzīs un kāja jāvingrina. Vislabāk to darīt 

peldot un slēpojot,” stāsta H.Mucenieks.  Kopš tā laika abi ar kundzi Mārīti kļuvuši aktīvi šo divu sporta veidu cienītāji. Mucenieku pāris ļoti gaida, kad Bauskā tiks uzbūvēts jaunais baseins, jo šobrīd viņi dodas peldēt uz baseinu Pasvalē, Lietuvā. Savukārt runājot par slēpošanu, Herberta acis iemirdzas pavisam spoži. Ar entuziasmu viņš stāsta, kā trases veidotas, cik liels darbs ieguldīts. Tas viss tiek darīts ar lielu prieku. Viņš ir pateicīgs AS „Latvijas Valsts meži” par sniegto atbalstu trašu izveidē un nedaudz sarūgtināts, ka aizvien atrodas kāds, kam izveidotās trases un norādes traucē, un tās tiek bojātas. Mucenieka kungam ir daudz ideju, kā trases varētu padarīt vēl labākas. “Silā varētu nobruģēt vai noasfaltēt celiņus. Vasarās tos varētu izmantot skrituļotāji, savukārt ziemā – slēpotāji,” teic H.Mucenieks.

Lai izdodas atrast dzirdīgas ausis un palīdzīgas rokas, un visas Mucenieka kunga ieceres īstenojas. Lai šī ziema slēpotgribētājus lutina ar patīkami vēsu gaisa temperatūru un lielām sniega kupenām.

Bauskas novada pašvaldības apbalvojumu „Mūža ieguldījums” piešķir par ilggadēju, godprātīgu un izcilu darbu Bauskas novada labā un/vai sakarā ar nozīmīgu dzīves un darba jubileju. Apbalvojuma „Mūža ieguldījums” atribūti ir balva apliecinājuma raksts un naudas balva 150 euro apmērā.

Līdz šim augstāko Bauskas novada pašvaldības apbalvojumu „Mūža ieguldījums” saņēmuši Kārlis Zālītis un Lūcija Zvejniece 2012.gadā, Aivars Bērziņš un Antons Mašals 2013.gadā.

 

Ieva Šomina,

sabiedrisko attiecību speciāliste.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas