Piektdiena, 27. Janvāris, 2023. Ildze, Ilze, Izolde

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Pasniedz Goda rakstu Pamūšas speciālās internātpamatskolas direktorei Aelitai Naumanei


Pasniedz Goda rakstu Pamūšas speciālās internātpamatskolas direktorei Aelitai Naumanei2017.07.31 Komentāri (0) Pasniedz Goda rakstu Pamūšas speciālās internātpamatskolas direktorei Aelitai Naumanei

Bauskas novada deputāti 27.jūlija domes sēdē atbalstīja Apbalvojumu piešķiršanas padomes lēmumu pasniegt Goda rakstu Pamūšas speciālās internātpamatskolas direktorei Aelitai Naumanei par nozīmīgu ieguldījumu izglītības procesa attīstībā Bauskas novadā. A.Naumane šogad svin nozīmīgu dzīves jubileju, skolā strādā 26 gadus, par direktori – jau desmit gadus.

A.Naumane kā direktore ir atvērta jauninājumiem un ir tālredzīga – paplašinājusi skolā realizējamo izglītības programmu skaitu. 2012.gadā akreditētas divas profesionālās amatizglītības programmas, 2014.gadā licencēta viena speciālās pamatizglītības programma, 2016./2017. mācību gadā – divas speciālās pamatizglītības programmas un viena speciālā pirmskolas izglītības programma, kas ļauj nodrošināt daudzveidīgas izglītības iespējas Bauskas un tuvāko novadu bērniem ar speciālām vajadzībām.

Pēdējo gadu laikā direktores vadībā ir sakārtota skolas vide, lai to pielāgotu skolēniem ar dažādiem attīstības traucējumiem. Ir ierīkota pacelšanas platforma izglītojamiem ar kustību traucējumiem, veikta skolas ēku jumtu seguma atjaunošana un skolas ēku logu nomaiņa, izveidots rotaļlaukums pirmskolas izglītojamajiem.

Direktore gādā par labvēlīga un veselīga mikroklimata veidošanu, skolas pozitīvā tēla atpazīstamību sabiedrībā, atbalstot skolas tradīcijas un izglītojamo piedalīšanos dažādos Latvijas Republikas un starptautiskajos konkursos, sacensībās, festivālos un XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos.

Piesaistot labdarības līdzekļus, jau ceturto gadu tiek organizēti “Dārza svētki”, veicinot sadarbību ar izglītojamo vecākiem un sociālajām institūcijām, labiekārtota skolas vide un paplašināta sporta bāze.

Goda raksts tika pasniegts 28.jūlijā svinīgā jubilejas sarīkojumā Pamūšas speciālajā internātpamatskolā.

Zane Gorškova,
sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas