Ceturtdiena, 08. Decembris, 2022. Gunārs, Gunis, Vladimirs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

"Pasaules garšu ceļojums" Bauskas apkārtnes kafejnīcās un restorānos


2020.03.09 Komentāri (0) "Pasaules garšu ceļojums" Bauskas apkārtnes kafejnīcās un restorānos

Jau no 11.marta līdz 5.aprīlim Bauskas Tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar uzņēmējiem organizēs pasākumu "Pasaules garšu ceļojums", kurā savu dalību apstiprinājuši septiņi Bauskas apkārtnes ēdināšanas uzņēmumi. Katru nedēļu kādā no minētajām ēdināšanas vietām būs iespēja nobaudīt konkrētās valsts ēdienu un baudīt arī šīs valsts atmosfēru. 

Nedēļā no 11. līdz 15. martam Anglijas garšas piedāvās kafejnīca “Upene” Iecavā, Viesu nams “Baltā māja” Pilsrundālē 13.martā organizēs īpašu pasākumu veltītu Indijai. No 16. līdz 22. martam Francijas ēdienus popularizēs kafejnīca “Ozollāde” Rundāles pilī, un Gruzijas gardumi būs baudāmi kafejnīcā “Bērzkalni” Bauskas novada Bērzkalnu ciemā. No 23. līdz 29. martam Austrijas virtuvi piedāvās atpūtas komplekss “Miķelis” Uzvarā, bet “Ozollādē” turpināsies Francijas nedēļa, jo kafejnīca ir iesaistījusies “Goude de France” pasākumā. Aktivitātes noslēgsies no 30. marta līdz 5. aprīlim atpūtas kompleksā “Rožmalas” Ceraukstes pagastā ar Nīderlandes un ASV valstu piedāvājumu, kā arī Bauskas restorānā “Mūza”, kur varēs baudīt Itālijas ēdienus

 

Bauskas puses ēdinātāji jau pirms 6 gadiem apvienojās un divreiz gadā uz Latvijas, Lietuvas un Igaunijas neatkarības svētkiem organizēja  “Bauskas patriotisko kafejnīcu nedēļu”, piedāvājot gan vietējiem, gan viesiem nobaudīt šo valstu ēdienus.  Pasākumu atzinīgi novērtēja vietējie iedzīvotāji, tāpēc šogad tika lemts gatavot  dažādu valstu ēdienus, atbilstoši vēsturiskajai piederībai vai interesēm.

 

Sīkāka informācija par pasākumu Facebook: ŠEIT

Pasaules garšu dalībnieku plakāti: ŠEIT

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas