Sestdiena, 01. Oktobris, 2022. Lāsma, Zanda, Zandis

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Pasākumi notikumu mājā “Baltais briedis”


Pasākumi notikumu mājā “Baltais briedis”2019.12.09 Komentāri (0) Pasākumi notikumu mājā “Baltais briedis”

Jau otro gadu notikumu māja “Baltais briedis” Ziemassvētku laikā ir radījusi siltu un patīkamu vietu, tepat Bauskas centrālajā laukumā, kur kopā gaidīt un pavadīt svētkus. Jau no 14. decembra būs atvērts Ziemassvētku veikaliņš, tiks rīkoti koncerti, izrādes un dažādas radošās darbnīcas. Daudzi no pasākumiem ir bezmaksas vai arī samaksa par tiem ir simboliska. Bauskas Kultūras centrs ir parūpējies, lai kultūras un izklaides pasākumu programma būtu saistoša ikvienam apmeklētājam, kas vēlas sajust svētku noskaņu. 

Svētku noskaņu neapšaubāmi rada Ziemassvētku tirdziņi. Tirdziņš centrālajā laukumā būs atvērts 14. decembrī un 21. decembrī, kur kā jau ik gadu būs iespēja iegādāties dažnedažādākos Ziemassvētku gardumus, amatnieku rokdarbu darinājumus un sarūpēt dāvanas saviem tuvajiem. Šogad arī notikumu mājā “Baltais briedis” katru dienu no 14.decembra līdz 24. decembrim būs atvērts vietējo amatnieku un mājražotāju veikaliņš, kur varēs iegādāties kādus sīkumiņus, nobaudīt karstos dzērienus, apēst kādu našķīti un sasildīties.

14. decembrī līdz ar notikumu mājas atklāšanu muzikālu svētku noskaņu radīs vokālā grupa “Pigoriņi”. Dienas gaitā būs iespēja piedalīties dažādās izklaidēs: uzrakstīt vēstuli Ziemassvētku vecītim, makšķerēt piparkūkas, salikt sniegavīru un izspēlēt citas atrakcijas rūķu sagatavotajā ledus labirintā, bet plkst. 17.30 Ziemassvētku tēli – rūķi Laimiņš un Zvaniņš, sniegavīrs Olafs un Maršals no Ķepu patruļas -, ar aizrautīgu stāstu kopā ar mazākajiem pasākuma apmeklētājiem iedegs svētku egli.

15. decembrī notikumu mājā “Baltais briedis” notiks Ziemassvētku pasākums Bauskā deklarētajiem bērniem. Ik gadu Bauskas novada pašvaldība sumina Bauskas dzimtsarakstu nodaļā reģistrētos bērniņus ar iegravētu sudraba karotīti un Bauskas pirmskolas vecuma bērniem dienas laikā pa vecuma grupām tiks pasniegtas Ziemassvētku gardumu paciņas. Uz pasākumu nepieciešams līdzi ņemt bērna dzimšanas apliecību vai citu personu apliecinošu dokumentu.

Līdz pat gada izskaņai norisināsies ģimenēm veltīti pasākumi: Liepājas leļļu teātra izrāde “Rūķīši un Mežavecis”, “Ziemassvētku glābšana no palaidņa Grinča”, kas būs īsts jampadracis ar pikošanos, burbuļiem un dažādiem nedarbiem un “Ziemassvētku vecīša ekspresis”, kur divu stundu garumā būs iespēja satikt un samīļot pašu Ziemassvētku vecīti un piedalīties Laimes akā.

Mājā “Baltais briedis” norisināsies arī radošās darbnīcas, meistarklases un izglītojošas lekcijas. Darboties gribētājiem būs iespēja izgatavot smaržas no sev tīkamiem aromātiem, unikālas galvasrotas ar ko rotāties un izdekorēt līdzi paņemto cepuri, izmantojot dažādus tekstilmateriālus. Vismazākajiem radošajiem rūķiem vecāku pavadībā būs iespēja uzbūvēt savu piparkūku mājiņu, tieši tādu kā pasakās ar glāžu logiem un cukura jumtiem. Iedvesmojošas un izzinošas sarunas gada izskaņā vadīs pilsoniski aktīvā juriste un dzīves iedvesmotāja Ieva Brante un latviešu aktrise un astroloģe Akvelīna Līvmane.

19. decembrī plkst. 19.00 aizraujošu un ar pozitīvām emocijām bagātu vakaru piedāvās erudīcijas, uzmanības un loģiskās domāšanas spēle komandām “Cietie Rieksti”, kurā piedalīties aicināts ikviens neatkarīgi no sava vecuma, interesēm vai zināšanu līmeņa. Ar kārtīgu Ziemassvētku smieklu devu 27. decembrī plkst. 20.00 nodrošinās improvizācijas teātra izrāde “Prieka Ministrija”.

Apmeklētāji brieža mājā varēs baudīt arī muzikālus priekšnesumus. 22. decembrī pirmssvētku noskaņu akustiskā svētku koncertā uzburs populārais Latvijas mūziķis Goran Gora un 23. decembrī mūsu sirdis sasildīs pašmāju vokālā grupa “Miljons”.

Gaidot jauno gadu, notikumu māja “Baltais briedis” aicina apmeklēt kino dienu 28. decembrī, kad no rīta plkst. 11.00 tiks demonstrēta animācijas filma “Auniņš Šons”, kur īpaši gaidīti mazie kino mīļotāji, savukārt vakarā divos seansos plkst. 16.00 un 18.00 romantiska komēdija “Jaungada taksometrs 2”, kur šogad filmas stāstā pievienosies aktieri Anna Lieckalniņa un Kozmens. Gada izskaņā no plkst. 00.30 jaungada svinības kopā ar DJ Arti Volfu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas