Ceturtdiena, 18. Augusts, 2022. Elena, Ellena, Helēna, Liena, Liene

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Pārtrauc konkursa „Bauskas novada rota” norisi 2017.gadā


Pārtrauc konkursa „Bauskas novada rota” norisi 2017.gadā2017.05.10 Komentāri (0) Pārtrauc konkursa „Bauskas novada rota” norisi 2017.gadā

Konkurss „Bauskas novada rota” pirmo reizi norisinājās 2014.gadā ar mērķi  veicināt Bauskas novada teritorijas vides attīstību un labiekārtošanu, motivējot pašvaldības iedzīvotājus, organizācijas, uzņēmumus, nevalstisko sektoru, uzņēmējus aktīvi tajā iesaistīties. Organizējot šādu konkursu pašvaldība izvirzīja vairākus uzdevumus:

  • noskaidrot novada pašvaldības sakoptākos īpašumus atbilstoši nolikumā definētajām  nominācijām;
  •  aktivizēt un mudināt novada iedzīvotājus savas darba un dzīvesvietas sakopšanā un latviskās kultūrvides veidošanā;
  • attīstīt iedzīvotāju vēlmi savstarpējai sadarbībai un novada iepazīšanai;
  • popularizēt Konkursa uzvarētāju pieredzi un sasniegumus;
  • paust atzinību iedzīvotājiem, kuri sekmīgi piedalījušies novada pašvaldības teritorijas  infrastruktūras un vides pilnveidošanā.

Trīs konkursa norises gados konkursa žūrija klātienē, un ikviens novada iedzīvotājs, aplūkojot fotogrāfijas, iepazinās ar kopumā 67 skaistiem īpašumiem visā novada teritorijā.  2014.gadā konkursam tika pieteikts 31 īpašums, 2015.gadā – 20, savukārt pagājušajā gadā komisija izvērtēja 16 īpašumus. Bija patiess prieks viesoties katrā no tiem, iedvesmoties, smelties idejas un priecāties par līdzcilvēku veikumu.

Diemžēl šajā gadā konkursam iesniegti vien 4 pieteikumi. Šī iemesla tika pieņemts lēmums konkursa „Bauskas novada rota” norisi 2017.gadā neturpināt.

Sirsnīgi pateicamies visu četru pieteikumu iesniedzējiem, par atsaucību un uzdrīkstēšanos pašvaldība sarūpējusi arī simboliskas veltes, kuras jums tiks nogādātas.  

Pašvaldība neuzskata, ka konkursa norises pārtraukšana būtu uzskatāma par neveiksmi. Mazais saņemto pieteikumu skaits rosina domāt par to, kāds turpmāk varētu izskatīties konkurss „Bauskas novada rota” un kādi varētu būt tā nosacījumi, lai rosinātu iedzīvotājus aktīvāk iesaistīties konkursa norisē.

Bauskas novada pašvaldība vēlas iesaistīt iedzīvotājus konkursa nākotnes plānošanā, tāpēc būsim pateicīgi, ja atradīsit laiku, lai līdz maija beigām atbildētu uz trīs jautājumiem par konkursa nākotni. Aizpildīt anketu iespējams ŠEIT

 

Ieva Šomina,

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas