Ceturtdiena, 02. Februāris, 2023. Sonora, Spīdola

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Pārtikas kartes varēs izmantot sākot ar 21.decembri


Pārtikas kartes varēs izmantot sākot ar 21.decembri2020.12.03 Komentāri (0) Pārtikas kartes varēs izmantot sākot ar 21.decembri

2020.gada 30.novembrī Bauskas novada domes deputāti tikās ārkārtas sēdē. Tika skatīts jautājums par turpmāku Pārtikas karšu izsniegšanas kārtību Bauskas novada izglītojamajiem. Pieņemtais lēmums paredz, ka turpmāk Pārtikas kartes tiks piešķritas Bauskas novada izglītojamajiem neatkarīgi no deklarētās dzīvesvietas

Pārtikas kartes 5 EUR vērtībā nedēļā par periodu no 7.decembra līdz 18.decembrim saņems 5. - 12.klašu izglītojamie, jo viņiem, atbilstoši valdības lēmumam, mācību process notiek attālināti. Tas nozīmē, ka vienam skolēnam par šo periodu tiks piešķirta pārtikas karte 10 EUR. 

Pārtikas kartes 5 EUR vērtībā nedēļā tiks nodrošinātas arī citu klašu izglītojamajiem, ja jāuzsāk mācības attālināti, jo skola nespēj nodrošināt valstī noteikto prasību - 3m2 uz vienu izglītojamo, kā arī gadījumos, kad noteikta visas klases izglītojamo karantīna. Lēmums paredz, ka šim nosacījumam atskaites datums ir 30.novembris. 

Pārtikas karšu izsniegšanā tiek ievērots trīs dienu princips. Tas nozīmē - ja klasei noteikta visu izglītojamo karantīna un skolēni karantīnā atrodas 3 un vairāk dienas nedēļā, tad par šo nedēļu pārtikas karte tiek piešķirta. Savukārt, ja izglītojamie attālināti mācās mazāk par trīs dienām nedēļā, pārtikas karte par šo nedēļu piešķirta netiek. 

Pārtikas karšu izsniegšanu organizēs Bauskas novada izglītības iestādes. Ir jāsagaida uzaicinājums no izglītības iestādes un tikai tad jādodas saņemt piešķirtās pārtikas kartes. Kartes dodas saņemt bērna likumiskais pārstāvis, uzrādot personas apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti). Pārtikas karti nevar izņemt pats izglītojamais, pat, ja viņš jau ir sasniedzis pilngadību.

Lai varētu izsniegt pārtikas kartes nepieciešamājā vērtībā, šoreiz pārtikas kartes būs 5 EUR un 10 EUR vērtībā. Pārtikas kartes izmantošanas termiņš no 2020.gada 21.decembra līdz 31.decembrim. Tās jāizlieto kādā no uz kartes norādītajām tirdzniecības vietām, iegādājoties uz kartes norādītos pārtikas produktus. 

Par karšu izsniegšanas kārtību detalizēti infografikā: 


Ieva Šomina
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas