Ceturtdiena, 01. Decembris, 2022. Arnolds, Emanuels

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Pārtikas kartes – izsniegtas, pārtikas paku izsniegšana rada vairāk rūpju


Pārtikas kartes – izsniegtas, pārtikas paku izsniegšana rada vairāk rūpju2021.03.24 Komentāri (0) Pārtikas kartes – izsniegtas, pārtikas paku izsniegšana rada vairāk rūpju

Atbilstoši Bauskas novada domes 2021.gada 25.februāra lēmumam par ēdināšanas izdevumu kompensāciju izglītojamajiem attālinātā mācību procesa laikā, Bauskas novada pašvaldība jau ir izsniegusi 3016 pārtikas kartes. Tās saņēmuši 1508 5.-12. klašu skolēni par periodu no 8.februāra līdz 5.martam.

Rīt, 25.martā noslēdzas arī pārtikas paku piegādes iepirkums, pēc kura rezultātiem būs skaidrs, cik ātri 1.-4. klašu skolēniem tiks izsniegtas pārtikas pakas.

Ja pārtikas karšu administrēšana ir vienkāršāka, jo to izsniegšanai nav nepieciešama iepirkuma veikšana, vien jānoslēdz līgumi ar tirdzniecības vietām, kas gatavas atprečot pārtikas kartes un jāizgatavo pašas kartes, tad pārtikas paku gadījumā ir jāveic iepirkums, kuram nepieciešams sagatavot visu vajadzīgo dokumentāciju. Iepirkums jāizsludina uz normatīvajos aktos noteiktu laiku, jāveic saņemto pretendentu pieteikumu izvērtējums un jānoslēdz līgums, kam seko līguma izpilde – fiziska paku piegāde, kas atkarīga no uzņēmēja kapacitātes un iespējām, ievērojot pasūtītāja noteiktos termiņus.

Plānots, ka veiksmīga iepirkuma norises rezultātā aprīlī pārtikas pakas tiks izdalītas visiem saņēmējiem.

Minētais domes lēmums noteica, ka 1.-4. klašu skolēniem, kas mācās attālināti, tiks izsniegtas pārtikas pakas, savukārt 5.-12. klašu skolēniem – pārtikas kartes.

Ēdināšanas izdevumu kompensācija karšu un paku veidā Bauskas novadā tiek nodrošināta pilnīgi visiem vispārizglītojošo skolu audzēkņiem, kuri šobrīd mācās attālināti. Atbalstu saņem gan Bauskas novada izglītības iestāžu audzēkņi, neatkarīgi no deklarētās dzīvesvietas, gan, uz vecāku iesniegumu pamata, skolēni, kas deklarēti Bauskas novadā, bet izglītību iegūst cita novada vispārizglītojošajā izglītības iestādē.

Atgādinām, ka 5.-12. klašu skolēniem izsniegtās pārtikas kartes ir jāizlieto līdz 2021.gada 31.martam.

Ieva Šomina
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas