Trešdiena, 30. Novembris, 2022. Andrejs, Andrievs, Andris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Pārtikas banka "Paēdušai Latvijai" aicina palīdzēt trūkumā nonākušajiem


Pārtikas banka 2018.03.09 Komentāri (0) Pārtikas banka "Paēdušai Latvijai" aicina palīdzēt trūkumā nonākušajiem

Piektdien, 9. martā, no 11.00 – 21.00 Rimi veikalos Rīgā un lielākajās Latvijas pilsētās jau piekto reizi norisināsies labdarības akcija Paēdušai Latvijai. Akcijas laikā ikviens tiek aicināts līdzās saviem ikdienas pirkumiem iegādāties arī papildu produktus un piepildīt pārtikas paku, lai palīdzētu ģimenēm ar bērniem, senioriem un personām ar invaliditāti un zemiem ienākumiem. Tuvākie akcijas veikali Zemgalē – Rimi Bauska, Rimi Jelgava, un Rimi Olaine. Akciju organizē pārtikas banka Paēdušai Latvijai un veikalu tīkls Rimi Latvia.

“Aicinot savus pircējus piedalīties akcijā, mēs vēlamies iedrošināt tos, kas labprāt palīdzētu, bet ikdienas skrējienā neatrod laiku vai iespēju. Līdz šim akcijas laikā sniegtā saziedotais ir palīdzējusi aptuveni 4000 trūkumā nonākušām ģimenēm. Prieks, ka šogad tā startēs ar vēl lielāku vērienu un pirmo reizi norisināsies pilnīgi visos Rimi hipermārketos Rīgā, kā arī lielākajos Rimi veikalos reģionos,” pauž Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Dace Preisa.

Pārtikas pakā ieteicams likt produktus ar ilgu derīguma termiņu, piemēram, miežu putraimus, mannu, auzu pārslas, makaronus, miltus, eļļu, gaļas vai zivju konservus, cukuru, rīsus, margarīnu, vistas buljonu vai zirņus. Tāpat mazākie pārtikas paku saņēmēji priecāsies par kādu gardumu ar ilgu uzglabāšanas termiņu.

“Palīdzēt – tas ir vieglāk, nekā palīdzību lūgt. Divreiz gadā ikviens Latvijas iedzīvotājs var tieši iesaistīties palīdzības sniegšanā, līdzās saviem ikdienas pirkumiem, piepildot pārtikas paku. Lai gan tā šķiet tik maza palīdzības deva, tā noteikti ļoti iepriecinās kādu trūkumā nonākušo, kurš dažādu apstākļu dēļ ir sastapies ar grūtu situāciju, taču birokrātisku šķēršļu dēļ nespēj saņemt sociālo palīdzību,” saka pārtikas bankas Paēdušai Latvijai vadītāja Agita Kraukle.

Latvijas Samariešu apvienības pārtikas banka Paēdušai Latvijai līdztekus pārtikas paku sagādāšanai, organizē dažāda veida palīdzību tām ģimenēm, kuras nonākušas trūkumā – līdztekus atbalsta ar pārtiku tiek organizēti gan izklaidējoši, gan izglītojoši pasākumi. Jau ilgstošs pārtikas bankas atbalstītājs un partneris ir lielveikalu tīkls Rimi.

Par Latvijas Samariešu apvienību:

Biedrība Latvijas Samariešu apvienība (LSA) ir brīvprātīga, neatkarīga, kompetenta, inovatīva, dinamiska un uz praktisku rīcību orientēta sabiedriskā labuma organizācija, kuras devīze ir Palīdzēt dzīvot. Latvijā Samariešu apvienība ir viena no lielākajām nevalstiskajām organizācijām. Samariešu apvienība ir sertificēta kā daudzu sociālo pakalpojumu sniedzējs, ārstniecības un izglītības iestāde. LSA piedāvā daudzus sociālus, medicīniskus un apmācības pakalpojumus, kas klientiem ir pieejami gan ar pašvaldību vai darba devēju līdzdalību, gan arī individuāli.

Papildu informācija:

Agita Kraukle

Latvijas Samariešu apvienības

projekta Paēdušai Latvijai vadītāja

Tālr. 67518289, 22033700

e-pasts: agita.kraukle@samariesi.lv

Dace Preisa

SIA Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja

Mob. tālr. 29136564

E-pasts: dace.preisa@rimibaltic.com

Baiba Pare

Latvijas Samariešu apvienības komunikācijas speciāliste

Tālr. 28618033

e-pasts: baiba.pare@samariesi.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas