Pirmdiena, 03. Oktobris, 2022. Elza, Ilizana

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Pārcelts BJC Multimediju studijas semināru norises laiks


Pārcelts BJC Multimediju studijas semināru norises laiks2017.07.21 Komentāri (0) Pārcelts BJC Multimediju studijas semināru norises laiks

Bauskas Bērnu un jauniešu centra Multimediju studijā aktivitātes turpinās arī vasaras mēnešos. Semināru cikls “No idejas līdz filmai”, kas darbojas jau no šī gada janvāra mēneša, ir pietuvojies savam noslēguma posmam.

Semināru cikla dalībnieki gandrīz pusgada garumā ir apguvuši gan teorētiskas zināšanas par to, kā ideju pārvērst realitātē, ar ko sākt, ja ir vēlme veidot video, filmu, seriālu vai īsfilmu, gan praktiski darbojušies, veidojot stāstus, sižetus, scenārijus, mācījušies izprast lokāciju (vietu) izvēli filmēšanai, strādāšanu ar kameru un tās leņķiem. Dalībnieki apguva gaismošanas tehnikas un skaņas elementus, kā arī viņiem bija iespēja izprast un iesaistīties aktieru darba īstenošanas aktivitātēs. Neizpalika arī mājasdarbi, kuros dalībniekiem bija jāveido savas īsfilmas un video materiāli, jāmācās un jāpapildina zināšanas par montāžas pamatiem un videomateriālu veidošanu.

Semināru ciklam turpinoties un tuvojoties noslēgumam dalībnieki gatavoja un slīpēja scenārijus, un, nu, ir pienācis laiks izveidot filmēšanas plānu pirmajai pašu radītajai filmai!

7.septembrī Darbs pie filmu veidošanas, filmēšanas plānu izveides un izpildes.

8.septembrī Filmēšanas process.

9.septembrī Filmas pēcapstrāde.

plkst. 16:00. Visi tiek aicināti uz noslēguma pasākumu – Filmu skati. Semināru ciklu “No idejas līdz filmai” noslēgsim un atskatīsimies uz paveikto.

 

Katrīna Rimševica
Bauskas Bērnu un jauniešu centrs
Jaunatnes lietu speciālists


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas