Pirmdiena, 15. Augusts, 2022. Dzelde, Zelda, Zenta

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Parakstīts līgums par sporta laukuma pie Bauskas 2.vidusskolas pārbūvi


Parakstīts līgums par sporta laukuma pie Bauskas 2.vidusskolas pārbūvi2018.03.02 Komentāri (0) Parakstīts līgums par sporta laukuma pie Bauskas 2.vidusskolas pārbūvi

1.martā Bauskas novada pašvaldība noslēdza līgumu ar SIA “Reaton Ltd” par sporta laukuma pie Bauskas 2.vidusskolas pārbūvi. Būvdarbu uzraudzību veiks SIA “Jurēvičs un partneri”, savukārt autoruzraudzību SIA “BM-Projekts”, kas ir arī būvprojekta izstrādātāji.

Sporta laukumam paredzētas trīs zonas – teritorija pirmskolas vecuma audzēkņiem, teritorija pie Bauskas 2.viddusskolas un otrpus Rijas ielai 1.-12.klašu audzēkņiem un teritorija pie Rijas ielas.

Pārbūvējot sporta laukumu, būs iespēja nodrošināt Bauskas 2.vidusskolas, Bauskas pamatskolas un PII “Zīlīte” izglītojamiem kvalitatīvas sporta nodarbības, papildus sniedzot iespēju attīstīt ārpus klašu sporta aktivitātes un veicināt veselīgu dzīvesveidu.

Projektā paredzēts atjaunot esošos sporta sektorus un izbūvēs jaunus. Plānots pārbūvēt skrejceļu un esošo futbola laukumu ar dabīgā zāliena segumu, paredzot vietu lodes grūšanas sektoram. Tiks izveidots tāllēkšanas sektors, multispēļu laukums ar gumijas segumu basketbolam, volejbolam un tenisam, izveidotas ārtelpas trenažieru zonas un spēļu laukums. Plānots izbūvēt arī atsevišķu basketbola laukumu, kas ziemas laikā funkcionēs kā slidotava. Sporta laukumā paredzēta arī skrituļošanas/riteņbraukšanas trase un kāpšanas siena.

Pirmskolas vecuma audzēkņu zonā tiks izveidots multi-spēļu laukums, ārtelpas vingrošanas laukums, esošo un jaunu rotaļu ierīču laukums un slidkalniņa trase ar rotaļu tīklu.

Papildu teritorijā izbūvēs apakšzemes komunikācijas, teritoriju norobežos ar žogu, uzstādīs apgaismojumu, labiekārtos teritoriju, uzstādot soliņus un veidojot apstādījumus.

Rijas ielas posmu, kas šķērso projektējamo teritoriju, plānots pārbūvēt, saglabājot un ievērojot Bauskas vecpilsētas identitāti.

Sporta laukuma pārbūve ir viena no trim projekta “Bauskas Valsts ģimnāzijas un Bauskas 2.vidusskolas infrastruktūras sakārtošana” aktivitātēm, kuru iespējams veikt ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstu.

Projekta mērķis ir uzlabot Bauskas Valsts ģimnāzijas un Bauskas 2.vidusskolas infrastruktūru, nodrošinot skolēnu vajadzībām atbilstošu izglītības pakalpojuma pieejamību reģionālā līmenī.

Projekta kopējais plānotais budžets ir 8 173 459 EUR, un to plānots investēt sešos gados. No kopējām plānotajām izmaksām Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējums sastāda 3 387 334 EUR, valsts finansējums 428 971 EUR un pašvaldības līdzfinansējums attiecināmajām un neattiecināmajām izmaksām sastāda 4 357 154 EUR.

PLĀNOTĀS INVESTĪCIJAS LĪDZ 2023.GADAM:

  • Bauskas Valsts ģimnāzijā – uzstādīt ergonomisku apgaismojumu, atjaunot inženiertīklus, mācību telpas un izveidot ergonomisku iekārtojumu, uzlabot informācijas un komunikācijas tehnoloģiju risinājumus, iegādāt mūsdienīgas tehnoloģijas, atjaunot inventāru sporta nodarbībām, atjaunot un labiekārtot reģionālo metodisko centru, paaugstinot centra darbības efektivitāti.

Izmaksas – 773 012 EUR skolas būvniecības darbiem un 574 872 EUR aprīkojuma iegādei (skolas mēbeles, sporta aprīkojums, informācijas un komunikācijas tehnoloģiju aprīkojums)

  • ​Bauskas 2.vidusskolā – plānots pārbūvēt izglītības iestādes divus (no kopā esošajiem trim) korpusiem, tos pilnībā atjaunojot. Projektā paredzēts uzstādīt ergonomisku apgaismojumu, atjaunot inženiertīklus, uzlabot ventilācijas sistēmu, atjaunot mācību telpas un izveidot ergonomisku iekārtojumu, uzlabot informācijas un komunikācijas tehnoloģijas izglītības iestādē, ieviest jaunus risinājumus un iegādāt mūsdienīgas tehnoloģijas, izveidot dabaszinību laboratoriju un nodrošināt tās materiāli tehnisko bāzi.

Izmaksas – 4 757 110 EUR skolas pārbūvei un 587 127 EUR (skolas mēbeles, informācijas un komunikācijas tehnoloģiju aprīkojums)

  • Sporta laukuma pārbūve – sporta infrastruktūras attīstībai un uzlabošanai, plānots pārbūvēt sporta laukumu pie Bauskas 2.vidusskolas, kuru nākotnē izmantos trīs izglītības iestāde – Bauskas 2.vidusskola, Bauskas pamatskola un PII “Zīlīte”. 

Izmaksas – 1 481 336 EUR

2018.gada 23.februārī Bauskas novada pašvaldība saņēma Centrālās finanšu un līgumu aģentūras atzinumu par projekta Nr.8.1.2.0/17/I/011 Bauskas valsts ģimnāzijas un Bauskas 2.vidusskolas infrastruktūras sakārtošana” iesnieguma apstiprināšanu.

Guna Purene,
Projekta vadītāja


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas