Ceturtdiena, 23. Marts, 2023. Mirdza, Žanete, Žanna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Parakstīts līgums par sporta halles būvniecību


Parakstīts līgums par sporta halles būvniecību2017.05.03 Komentāri (0) Parakstīts līgums par sporta halles būvniecību

2017.gada 3.maijā Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas direktore Biruta Grantiņa un SIA „Selva Būve” valdes loceklis, tehniskais direktors Gvido Mičulis parakstīja līgumu par Sporta halles izbūvi profesionālās ievirzes izglītības iestādei „Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola”. Līdz ar sporta halles būvniecību Bauskas pilsēta un novads iegūs vēl vienu sporta attīstībai nozīmīgu infrastruktūras objektu.

Atbilstoši atklāta konkursa rezultātiem līguma slēgšanas tiesības piešķirtas SIA „Selva Būve”. Kopējā parakstītā līguma summa, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli, ir 4 049 181,00 EUR.

Uzņēmuma valdes loceklis Gvido Mičulis atklāja, ka uzņēmumam ir pieredze līdzīgu objektu būvniecībā -  īstenota Murjāņu sporta ģimnāzijas esošo būvju rekonstrukcija, 2016.gada nogalē parakstīts līgums par Tukuma 3.pamatskolas sporta zāles un stadiona būvniecību.  Vaicāts par to, kad varētu tikt uzsākts būvniecības process, Gvido Mičulis atbildēja, ka nākamais solis ir nepieciešamo būvatļauju saņemšana Bauskas novada būvvaldē, šis process varētu aizņemt līdz 2 nedēļām. „Plānojam, ka būvdarbus varētu uzsākt jau šomēnes,” teic G.Mičulis. Līgumā noteiktais darbu izpildes termiņš ir 72 nedēļas jeb, aptuveni, 17 mēneši no Objekta Būvdarbu zonas pieņemšanas – nodošanas akta abpusējas parakstīšanas dienas. G.Mičulis norādīja, ka jaunbūve būs moderna, īpaši daudz domāts par energoefektivitāti.

„Es šo būvi esmu gaidījusi visu mūžu. Pati esmu sporta skolas audzēkne, 1972.gada absolvente. Plāns uzbūvēt šādu ēku līdzās Valsts ģimnāzijai bija jau 1974.gadā, tas netika realizēts. Domāju, ka šis brīdis ir svētki mūsu skolai, mūsu pilsētai un visiem mūsu sportistiem,” pēc līguma parakstīšanas, sacīja Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas direktore Biruta Grantiņa.

Lai īstenotu apjomīgo projektu, kura kopējās izmaksas, ieskaitot autoruzraudzību un būvuzraudzību, sastāda 4 104 599,32 EUR, 2017.gada 30.marta domes sēdē deputāti pieņēma lēmumu lūgt Pašvaldību aizņēmumu un galvojumu kontroles un pārraudzības padomei atļaut ņemt aizņēmumu Valsts kasē. 

Ieva Šomina,
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas