Svētdiena, 05. Februāris, 2023. Agate, Selga, Silga, Sinilga

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Parakstīts līgums par daudzfunkcionālā sporta un atpūtas centra būvniecību


Parakstīts līgums par daudzfunkcionālā sporta un atpūtas centra būvniecību2016.02.19 Komentāri (0) Parakstīts līgums par daudzfunkcionālā sporta un atpūtas centra būvniecību

Bauskas Bērnu un jaunatnes sporta skolas direktore Biruta Grantiņa piektdien, 19.februārī, parakstīja līgumu ar būvniekiem par daudzfunkcionālā sporta un atpūtas centra būvniecību Salātu ielā 5A, Bauskā.

Sporta centrs ir plānots kā profesionālās interešu izglītības iestādes “Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola” struktūrvienība, kur tiks nodrošinātas visu Bauskas novada izglītības iestāžu, tajā skaitā pirmsskolas izglītības iestāžu, audzēkņu sporta nodarbības peldbaseinā.

Būve projektēta divos stāvos. Ēka prioritāri paredzēta sporta aktivitātēm ar diviem baseiniem. Lielais peldbaseins paredzēts ar četriem 25 metrus gariem celiņiem.  Peldbaseinā būs vieta cilvēku ar funkcionāliem traucējumiem ielaišanai baseinā.

Projektā paredzēts atsevišķs bērnu baseins pirmsskolas un sākumskolas posma izglītības iestāžu audzēkņiem ar dziļumu 0,8 – 0,6 metri. Plānots, ka rehabilitācijas zona aizņems 15 procentus no kompleksa teritorijas.

Atbilstoši atklāta konkursa rezultātiem līguma slēgšanas tiesības piešķirtas SIA „ABORA”. Uzņēmuma valdes loceklis Juris Kravalis atklāj, ka viņiem ir pieredze ar līdzīgiem objektiem Kuldīgas un Ķekavas novadā. Kopējā parakstītā līguma summa, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli, ir 3 137 158,65 eiro.

Daudzfunkcionālā sporta un atpūtas centra būvniecībai Bauskas novada pašvaldība sistemātiski veikusi uzkrājumus. Lai nodrošinātu būvniecībai visus nepieciešamos finanšu līdzekļus, decembra domes sēdē deputāti apstiprināja ieceri ņemt aizņēmumu 1 637 158 eiro apmērā Valsts kasē.

Jaunā objekta būvniecība ir nozīmīgs projekts, tāpēc tiek izveidota projekta vadības grupa. Tās sastāvā darbosies Bauskas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Alvis Feldmanis, Bauskas novada pašvaldības profesionālās ievirzes izglītības iestādes „Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola” direktore Biruta Grantiņa, Bauskas novada pašvaldības iestādes „Bauskas novada administrācija” Saimnieciskās nodaļas vadītājs Mārtiņš Vilciņš un Saimnieciskās nodaļas projektu vadītājs ēkās un būvēs Artūrs Šņepsts.

FOTO - Biruta Grantiņa, Bauskas BJSS direktore, un Juris Kravalis, SIA “ABORA” valdes loceklis, paraksta līgumu par daudzfunkcionālā sporta un atpūtas centra būvniecību Bauskā.

Zane Gorškova
sabiedrisko attiecību speciāliste 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas