Sestdiena, 01. Oktobris, 2022. Lāsma, Zanda, Zandis

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Parakstīta vienošanās par projektu “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē”


Parakstīta vienošanās par projektu “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē”2017.03.02 Komentāri (0) Parakstīta vienošanās par projektu “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē”

Lai oficiāli nostiprinātu sadarbību tūrisma jomā, š.g. 1. martā Pasvalē septiņu Latvijas un Lietuvas pašvaldību vadītāji parakstīja vienošanos par starptautiska tūrisma projekta realizāciju “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē”.

No šī gada 6. maijam līdz 10. septembrim Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku novada pašvaldības Latvijā un Biržu, Pasvales, Pakrojas pašvaldības Lietuvā  organizēs nebijušu apceļošanas akciju latviešiem un lietuviešiem.

Sadarbības rezultātā pašvaldības vēlas mudināt iedzīvotājus iesaistīties kaimiņu novadu izzināšanā kopīgu tūrisma maršrutu - apceļošanas akciju  “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē”. Maršrutā, par kuru aprīlī  tiks izdota tūrisma brošūra, iekļauti 35 apskates objekti, 7 pasākumi, naktsmītnes un ēdināšanas vietas.

Plānots, ka šāds maršruts – apceļošanas akcija - varētu tikt organizēta katru gadu, bet par to projekta darba grupa lems, izvērtējot šī gada rezultātus.

Ilvija Tetērina, sabiedrisko attiecību nodaļas praktikante


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas