Svētdiena, 05. Februāris, 2023. Agate, Selga, Silga, Sinilga

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Paraksta Iepazīsti kaimiņus Zemgalē projekta līgumu


Paraksta Iepazīsti kaimiņus Zemgalē projekta līgumu2020.03.09 Komentāri (0) Paraksta Iepazīsti kaimiņus Zemgalē projekta līgumu

Piektdien, 6. martā Biržos, Lietuvā, tikās Latvijas un Lietuvas pierobežu pašvaldību vadītāji, lai parakstītu tūrisma projekta “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē 2020” sadarbības līgumu. Akciju un tūrisma maršrutu jau ceturto gadu veido un organizē Bauskas, Vecumnieku, Iecavas, Rundāles novada pašvaldības Latvijā un Biržu, Pasvales, Pakrojas un Jonišķu rajona pašvaldības Lietuvā.

Projekta mērķis ir veicināt tūrisma attīstību Latvijas - Lietuvas pierobežas reģionā un popularizēt tūrisma apskates objektus un pasākumus.

 

 

 

 

Šogad  akcija norisināsies no 1.maija līdz 31. augustam. Akcijā aicināti piedalīties Latvijas un Lietuvas zinātkārie iedzīvotāji gan kopā ar savu ģimeni, gan draugiem, gan klases biedriem! Visi objekti pieejami jebkurā diennakts laikā, tiem nav ieejas maksas, lai saņemtu zīmogu, akcijas dalībniekam ir jānofotografējas pie vismaz 16 no 24 akcijas objektiem (jāuztaisa selfijs). Zīmogu akcijas drukātajā kartē varēs saņemt Bauskas, Vecumnieku,  Biržu, Pasvales, Pakrojas, Jonišķu Tūrisma informācijas centros, uzrādot fotogrāfijas (telefonā vai fotoaparātā), kurās jābūt redzamam akcijas dalībniekam un akcijas objektam! Lejuplādējot  mobilo aplikāciju – Kaimini Zemgale, savu selfiju varēs uzlādēt turpat pie objekta, vai arī vēlāk, kad pieejams internets. Iesniedzot apzīmogotās akcijas kartes Bauskas, Vecumnieku, Biržu, Pakrojas, Pasvales vai Jonišķu Tūrisma informācijas centros vai lejupielādējot tās mobilajā aplikācijā  līdz  1.septembrim,  būs iespēja pretendēt uz kādu no balvām: 4 velosipēdiem un 4 elektriskos skrejriteņiem.

 

Sīkāka informācija jau no 1.aprīļa akcijas Facebooka lapā @kaiminizemgale, Instagramm kontā@kaiminizemgale un iesaistīto pašvaldību mājas lapās.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto: Diāna Goldmane
Informāciju sagatavoja
Inese Turkupole-Zilpure
Bauskas TIC vadītāja


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas