Sestdiena, 03. Decembris, 2022. Evija, Jogita, Raita

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Par veiksmīgu sadarbību Valsts kontrole Bauskas novada pašvaldībai pasniedz Atzinības rakstu


Par veiksmīgu sadarbību Valsts kontrole Bauskas novada pašvaldībai pasniedz Atzinības rakstu2016.06.02 Komentāri (0) Par veiksmīgu sadarbību Valsts kontrole Bauskas novada pašvaldībai pasniedz Atzinības rakstu

Valsts kontroles padome šā gada maijā ir nodibinājusi apbalvojumu – Atzinības rakstu. Tā piešķiršanu nosaka īpaša kārtība, ar kuru tiek izvērtēts Valsts kontroles revidējamo vienību un sadarbības partneru ieguldījums Valsts kontroles izvirzīto mērķu sasniegšanā, tajā skaitā novērtēta sadarbība ar Valsts kontroli revīziju laikā.

Valsts kontrole, izvērtējot visus saņemtos ierosinājumus, ir nolēmusi piešķirt Atzinības rakstus piecām institūcijām – Bauskas novada pašvaldībai, Iepirkumu uzraudzības birojam, Rēzeknes pilsētas pašvaldības Sociālajam dienestam, Latvijas Republikas Zemessardzei un Ārvalstu investoru padomei Latvijā.

Līdz ar to Bauskas novada pašvaldība ir pirmā pašvaldība Latvijā, kura saņem šādu Atzinības rakstu, uzsver novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks.

Bauskas novada pašvaldība Valsts kontroles Atzinības rakstu saņem par atklātu un publiskajā telpā pārskatāmu sabiedrības informēšanu par Valsts kontroles revīzijā “Par finanšu līdzekļu kultūrai, atpūtas un sporta pasākumiem izmantošanas lietderību un atbilstību normatīvo aktu prasībām” sniegto ieteikumu ieviešanu.

Valsts kontrole pērn pavasarī noslēdza šo apjomīgo revīziju 13 pašvaldībās, un jau revīzijas laikā revidentiem ar Bauskas novada pašvaldību izveidojās ļoti konstruktīva sadarbība. “Pašvaldības pārstāvji nevairījās atzīt nepilnības, bet aktīvi sāka sakārtot attīstības plānošanas un finanšu vadības jautājumus kultūras, atpūtas un sporta jomā. Turklāt tas tika darīts atklāti un pārskatāmi publiskajā telpā,” norāda valsts kontroliere Elita Krūmiņa.

Atzinības raksti minēto institūciju pārstāvjiem svinīgi pasniegti preses konferencē par Valsts kontroles darba rezultātiem aizvadītajā gadā, kas notika šodien plkst.11.00. Šāda veida Atzinības rakstus par veiksmīgāko sadarbību Valsts kontrole pasniegs arī turpmāk.

FOTO: Latvijas Republikas Valsts kontrole

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas