Otrdiena, 16. Augusts, 2022. Astra, Astrīda

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Par Ūdens motosporta federācijas prezidentu vienbalsīgi atkārtoti ievēlēts Atis Slakteris


Par Ūdens motosporta  federācijas prezidentu vienbalsīgi atkārtoti ievēlēts Atis Slakteris2021.02.02 Komentāri (0) Par Ūdens motosporta federācijas prezidentu vienbalsīgi atkārtoti ievēlēts Atis Slakteris

Latvijas Ūdens motosporta federāciju arī nākamos četrus gadus vadīs Atis Slakteris, kurš šodien biedru pilnsapulcē saņēma vienbalsīgu atbalstu, paziņojusi federācija.

Atis Slakteris Latvijas Ūdens motosporta federācijas vadītāja amatā ievēlēts trešo reizi. Par viceprezidentu ievēlēts Dmitrijs Šillers. Šodien notika arī LŪMSF valdes locekļu vēlēšanas. Turpmāk LŪMSF valdē strādās arī Māris Mors, Armands Musts, Valdis Ķukalks, Didzis Paegle, Ņikita Lijcs, Ieva Millere.

 

 

 

 

"Vēlos pateikties visiem par izrādīto uzticību. Darīšu visu, lai Latvijas ūdens motosportistu sniegumi sagādātu prieka brīžus līdzjutējiem gan Latvijā, gan pasaulē. Un mums ir ar ko lepoties. Iepriekšējā periodā mums ir gan Eiropas, gan pasaules čempioni. Mums ir viena no pasaules spēcīgākajām jauniešu izlasēm. Arī iepriekšējo gadu, kas pagāja Covid-19 ēnā, mēs aizvadījām izcili. Mums notika Latvijas čempionāts vairākos posmos ar lielu dalībnieku skaitu. Noorganizējām vairākas starptautiskas sacensības, par kurām sajūsminājās ārvalstu sportisti. Arī šis gads nebūs viegls, lai izvadītu ūdens motosporta saimi cauri visiem sarežģījumiem un pie pirmās iespējas atkal visi veiksmīgi nostātos uz starta līnijas," pēc pārvēlēšanas amatā teica Slakteris.

LŪMSF biedru sapulce un prezidenta vēlēšanas noritēja attālināti, ievērojot visus noteiktos ierobežojumus Covid-19 izplatības mazināšanai.

Informāciju sagatavoja:
Latvijas Ūdens motosporta federācija


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas