Pirmdiena, 30. Janvāris, 2023. Pārsla, Tīna, Valentīna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Par jubilāri Intu Puriņu – katram tiek smaids un labs vārds


Par jubilāri Intu Puriņu  – katram tiek smaids un labs vārds2018.02.21 Komentāri (0) Par jubilāri Intu Puriņu – katram tiek smaids un labs vārds

Deviņdesmit gadu jubilejā Bauskas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Voldemārs Čačs sveica baušķenieci – politiski represēto kluba „Rēta” dalībnieci Intu Puriņu. Pašvaldība dižajai jubilārei dāvāja naudas balvu, ziedus un apsveikuma kartiņu.

Garajā mūžā Intas kundze pieredzējusi gan daudz laba, gan arī grūtas dienas.

Sibīrijas gadi bijuši drūmi un skarbi, bet šodiena kundzei ir saulaina un viņa ir priecīga par savu meitu Maiju, trim mazbērniem un deviņiem mazmazbērniem. Tiesa, Sibīrijā Inta satika savu mūža mīlestību Jāni Puriņu, ar kuru pēc atgriešanās no izsūtījuma arī izveidoja ģimeni.

Intu Puriņu skaistajos svētkos bija atnākuši sveikt gan domubiedri no politiski represēto kluba, gan Bauskas centrālās bibliotēkas bibliotekāres.

Okupācijas varas nodarītais nav viņai aizslēdzis sirdi un prātu, nav pavērsis uz tumšām domām. Drīzāk pavisam pretēji. Bauskā viņu daudzi pazīst kā gaišu, optimisma pilnu cilvēku. Arī savu likteņa biedru, politiski represēto saietos Inta izceļas ar labvēlīgu humoru, gaišiem uzmundrinājuma vārdiem, kurus viņa nežēlo nevienam.  Intas kundze savulaik bijusi diža dziedātāja un kā atzina bibliogrāfe Laimdota Ozoliņa – Intas kundze ir kā saulīte, nevienam nepaiet garām – katram tiek kāds labs un gaišs vārds, smaids.

Pašvaldība vēl Intai Puriņai stipru veselību.

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste

 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas