Trešdiena, 30. Novembris, 2022. Andrejs, Andrievs, Andris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Par godu Reto slimību dienai Bauskā notiks izgaismošanas akcija “Esot vienoti, esam stipri”


Par godu Reto slimību dienai Bauskā notiks izgaismošanas akcija “Esot vienoti, esam stipri”2022.02.22 Komentāri (0) Par godu Reto slimību dienai Bauskā notiks izgaismošanas akcija “Esot vienoti, esam stipri”

Bauskas slimnīcas ēka tiks izgaismota 28.februārī no plkst. 17:00 - 21:00 debess zilā – cerību krāsā. “Kopā ar Latvijas iedzīvotājiem vēlamies iedegt gaismas starus kā simbolisku vaduguni dzīvotgribai un priekam, padarīt ikdienu gaišāku un atbalstīt cilvēkus, kuru dzīve ir slimības iezīmēta”, informē akcijas producente Ieva Plūme.

"Neskatoties uz to, ka mūsu ikdienu šobrīd ir pārņēmusi pandēmija, Latvijā un arī Bauskā tiek reģistrēti arvien jauni reto slimību pacienti. Paldies mediķiem par neatlaidību un pacientiem par pacietību. Ar cerību par vieglāku ikviena ikdienu, aicinu doties pirmdienas vakarā pastaigā pa Bausku un veltīt skatu arī Bauskas slimnīcas ēkai", aicina Veselības un sabiedrības labklājības nodaļas vadītāja Marta Augucēviča. 

 

Aicinām iedzīvotājus nodot savus labos vārdus, uzmundrinājumus un vēlējumus pacientiem, kas ārstējas, stiprinot cerību uz ātru atveseļošanos. Sūti vēlējumu e-pastā: ilze.pukane@bauska.lv vai nodot to zvanot 25622180. Novēlējumi pirmdien tiks sagatavoti drukātā formā un novietoti uz ginka koka zariem pie Bauskas slimnīcas ēkas un vēlāk nodoti biedrībai, lai uzmundrinātu pacientus. Sasildi ar vārdiem!

Akcijas mērķis ir atbalstīt cilvēkus ar retām slimībām un izteikt pateicību viņu tuviniekiem un visiem mediķiem, kuru pārziņā ir cilvēki ar retām slimībām, par neatlaidību, izturību un drosmi.

Akciju visā Latvijā organizē Latvijas Reto slimību alianse. Citu akcijas objektu adeses un papildus informācija: ŠEIT.

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas