Sestdiena, 10. Decembris, 2022. Guna, Judīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Par būtiskākajiem lēmumiem Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas sēdē 12.novembrī


2014.11.13 Komentāri (0) Par būtiskākajiem lēmumiem Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas sēdē 12.novembrī

Komiteja atbalstīja Rīgas Brāļu kapu un Latvijas vēsturiskā mantojuma fonda iesniegumu par finansējuma piešķiršanu Bauskas apriņķa ģerboņa restaurācijai Rīgas Brāļu kapos. Uz Finanšu komiteju un domes sēdi tika virzīts lēmuma projekts par EUR 641 piešķiršanu šim mērķim.

Deputāti lēma par papildu līdzekļu piešķiršanu Bauskas Kultūras centram apkures cirkulācijas sūkņa montāžai un pirmā stāva labiekārtošanai EUR 2937.

Sēdē tika izskatīts Jaunsargu vienības vadītāja Zigurda Kalēja iesniegums par atbalstu jaunsargu aktivitātēm,  nākamā gadā pašvaldības budžetā paredzot tam  līdzekļus. Deputāti tālākai izskatīšanai Finanšu komitejā virzīja lēmuma projektu ar atbalstu EUR 1797 apjomā.

Atbalstīts tika arī lēmuma projekts, kurā Bauskas Novadpētniecības un mākslas muzeja direktore Baiba Šulce  lūdza ar 2015.gada 1.janvāri mainīt iestādes nosaukumu uz „Bauskas muzejs”, kā arī tagadējam „V.Plūdoņa memoriālās mājas muzeja „Lejenieki”” piešķirt nosaukumu „V.Plūdoņa muzejs”.

Ar komitejas atbalstu tālākai izskatīšanai Finanšu komitejas sēdē tika virzīts SIA „Mutes veselības centrs” iesniegums par sadarbību nākamā gadā, organizējot divus pasākumus: veselības veicināšanas viktorīnu  piektklasniekiem „Esi gudrs – būsi vesels” un lekciju ciklu novada izglītības iestādēs – „Jauniešu veselības akadēmija”. Šim nolūkam pašvaldība plāno nākamā gada budžetā EUR 1771.

Izskatīšanai Finanšu komitejas sēdē tika virzīts lēmuma projekts par atvieglojuma piemērošanu 50% apmērā mantojuma saraksta sastādīšanā, kas tiek pieņemts nepilngadīgā vārdā un ko veic pašvaldības Bāriņtiesa.

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas