Sestdiena, 03. Decembris, 2022. Evija, Jogita, Raita

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Papīra brīnumi. Mākslinieces, kolekcionāres Tamāras Čudnovskas izstāde skatāma no 23.janvāra līdz 29.martam


Papīra brīnumi. Mākslinieces, kolekcionāres Tamāras Čudnovskas izstāde skatāma no 23.janvāra līdz 29.martam2020.01.21 Komentāri (0) Papīra brīnumi. Mākslinieces, kolekcionāres Tamāras Čudnovskas izstāde skatāma no 23.janvāra līdz 29.martam

No 23. janvāra līdz 29. martam Bauskas muzejā būs skatāma mākslinieces, kolekcionāres Tamāras Čudnovskas izstāde “Papīra brīnumi”.

Izstādi veido vairāk kā pieci simti dažādi, šķietami trauslā materiāla -  papīra, priekšmeti. Papīra lelles, kartona teātri un leļļu mājas, dzīvnieku un transporta līdzekļu figūras, galda spēles un citi iepazīstinās izstādes apmeklētājus ar sava laikmeta raksturīgākajām iezīmēm un papīra rotaļlietu izgatavošanas vēsturi. Izstādē iekļauti oriģināli priekšmeti, kuri ir izturējuši laika pārbaudi, kā arī mūsdienu reprodukcijas un seno papīra rotaļlietu kopijas, kas izgatavotas īpaši šai izstādei.

Izstāde sola piedzīvojumu gan tiem, kuriem jau no bērnības ir pazīstamas papīra rotaļlietas, gan tiem, kuriem tikšanās ar papīra rotaļlietām būs pirmo reizi.

 

Izstādes atklāšana 23. janvārī plkst. 16.00.

Izstādes atklāšanā īpaši gaidīti bērni, jo viņiem sagatavotas dāvanas no Bauskas muzeja.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas