Pansionāts "Derpele" tiek pie jauna busiņa

Bauskas pašvaldības vispārējā tipa pansionāts “Derpele” 9.oktobrī saņēma jauno busiņu, ar kuru pansionāta klientiem būs iespēja doties izbraukumos, apmeklēt ārstus, gulošos pacientus atgādāt no ārstniecības iestādēm un pārvadāt kravu.
Iestādes vadītāja Inta Savicka atzinīgi novērtēja jauno transporta līdzekli, uzsverot tā funkcionalitāti un ērtumu. Tagad uz izbraukuma kultūras pasākumiem varēs doties arī tie “Derpeles” iemītnieki, kas sēž ratiņkrēslos.
Gaiši pelēkajā “Ford” busiņā ir 9 vietas. Pasažieru iekāpšanas ērtībai paredzēts kāpslis, kas izbīdās, atverot durvis. Transportlīdzeklis ir nokomplektēts ar četriem jauniem ratiņkrēsliem. Transportlīdzekļa salonā ir nodrošināta iespēja izņemt sēdvietas ar ātrās fiksācijas stiprinājumiem, lai nodrošinātu vietu ratiņkrēslu nostiprināšanai vai guļošas personas transportēšanas nestuvēm. Transportlīdzekļa aizmugurē ir uzstādīta iebraukšanas rampa.
Pašlaik pansionāta trijās ēkās kopā dzīvo 104 klienti. Līdz šim viņu lietošanā bija “Hyundai” markas mazautobuss. Taču tam nav īpaša aprīkojuma.
Zane Gorškova,
sabiedrisko attiecību speciāliste