Piektdiena, 31. Marts, 2023. Atvars, Gvido

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Pansionātā «Atvasara» norisinājās ugunsdzēsības mācības


Pansionātā «Atvasara» norisinājās ugunsdzēsības mācības2022.06.16 Komentāri (0) Pansionātā «Atvasara» norisinājās ugunsdzēsības mācības

Ceturtdien, 16. jūnijā, Veco ļaužu un invalīdu pansionātā "Atvasara" norisinājās ugunsdzēsības mācības, kuru ietvaros tika pārbaudītas ugunsdzēsēju glābēju spējas veikt ugunsgrēka dzēšanu un cilvēku glābšanas darbus pansionātā.

Mācību scenārijs paredzēja, ka pansionātā otrajā stāva izceļas ugunsgrēks. Nostrādājot ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijai, pansionātā sākas evakuācija, bet spēcīgā sadūmojuma rezultātā tās droša norise vairs nav iespējama diviem pansionāta klientiem.

Mācību mērķis bija pārbaudīt un pilnveidot VUGD amatpersonu spējas veikt un vadīt glābšanas darbus sadūmotā vidē un veikt cilvēku evakuāciju.

Mācībās piedalījās Vecumnieku, Iecavas, Bauskas un Baldones ugunsdzēsēji glābēji.

 

Visi mācībās iesaistītie to norisi novērtēja pozitīvi un to noslēgumā pārrunāja gan pašu mācību norisi, gan svarīgākās lietas, ko nepieciešams atcerēties, ja izcēlies ugunsgrēks, piemēram to, cik svarīgi ir nekavējoties zvanīt uz vienoto ārkārtas izsaukumu tālruņa numuru 112.

Foto galerija: ŠEIT


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas