Piektdiena, 01. Jūlijs, 2022. Imants, Ingars, Intars, Rimants

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Palielina autobusa ietilpību maršrutā Nr.6384 “Bauska-Strēlnieki”


Palielina autobusa ietilpību maršrutā Nr.6384 “Bauska-Strēlnieki”2021.10.15 Komentāri (0) Palielina autobusa ietilpību maršrutā Nr.6384 “Bauska-Strēlnieki”

Atsaucoties uz iedzīvotāju lūgumu, Bauskas novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis, sarunā ar AS "Nordeka" aicināja nodrošināt lielākas ietilpības autobusu maršrutā Bauska - Code - Strēlnieki - Bērzu skola - Mežotne - Bauska, kurš no pieturas Strēlnieki izbrauc plkst. 6:45. Par radušos situāciju, ka autobuss šajā maršrutā norādītajā laikā ir pārpildīts un pēdējās pieturās izglītojamie autobusā netiek ielaisti,  informācija saņemta no izglītojamo vecākiem.

Reaģējot uz Bauskas novada pašvaldības lūgumu, Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Autotransporta direkcija”, ir apkopota statistika par pārvadāto pasažieru apjomu minētajā un citos reisos.

Pārvadātājs skaidro, ka esošais autobusu plānojums tika gatavots, vadoties pēc VSIA “Autotransporta direkcija” iepirkumam Nr. AD 2019/07 sniegtā piedāvājuma, atbilstoši iepirkuma materiāliem. Diemžēl, šī brīža situācija daļā gadījumu atšķiras no iepirkuma statistikā apkopotās informācijas, kas ir novedis līdz vēstulē aprakstītajai situācijai.

Par laimi, atsevišķi reisi ir maināmi starp autobusa vadītāju izlaidēm, kas nozīmē, ka minētajā reisā ir nosūtīts lielākas ietilpības autobuss, kamēr līdz šim plānotais apkalpo reisu ar mazāku pasažieru pieprasījumu.

 

Artūrs Dulbe,
sabiedrisko attiecību speciālists


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas