Ceturtdiena, 01. Decembris, 2022. Arnolds, Emanuels

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Palielina algas pedagogiem un piešķir līdzekļus 7.-9.klašu skolēnu brīvpusdienām


2014.09.26 Komentāri (0) Palielina algas pedagogiem un piešķir līdzekļus 7.-9.klašu skolēnu brīvpusdienām

2014.gada 25.septembrī deputāti domes sēdē atbalstīja izglītības iestāžu vadītāju, vadītāju vietnieku, struktūrvienību vadītāju un pedagogu mēnešalgu palielinājumu. Bauskas novadā līdz šim pedagogu algas likme jau bija lielāka par valstī noteikto minimālo algas likmi un ar šo lēmumu tā tika palielināta vēl vairāk. Algu pieaugums pedagogiem atkarīgs no viņu amata un pedagoģiskā darba stāža.  Piemēram, pedagogiem izglītības iestādēs ar klašu piepildījumu 20 un vairāk izglītojamie un darba stāžu lielāku par 10 gadiem algas likme turpmāk būs 495 EUR līdzšinējo 470 EUR vietā.  

Tāpat deputāti nolēma no Bauskas novada pašvaldības 2014.gada budžeta līdzekļu atlikuma gada beigās piešķirt 59 411 EUR 7.- 9.klašu brīvpusdienu nodrošināšanai. Deputāti, kuri ir arī skolu vadītāji, norādīja, ka skolēni pusdienās dodas labprāt un ir tikai daži iesniegumi, kuros vecāki atteikušies no brīvpusdienām. Izskanēja arī viedoklis, ka ar nākamo mācību gadu, vajadzētu rast iespēju nodrošināt brīvpusdienas ne vien pirmsskolas vecuma bērniem (5 – 6 gadi), kas apmeklē pirmsskolas izglītības iestādes (PII) vai grupas, bet arī visiem pārējiem mazajiem bērndārzniekiem. 
Deputāti nolēma piešķirt līdzfinansējumu trīs daudzdzīvokļu dzīvojamo namu Bauskā teritoriju labiekārtošanas projektiem - 998,25 EUR Salātu ielas 22 daudzdzīvokļu mājas pagalma teritorijas labiekārtošanas tehniskā projekta izstrādei, 4278 EUR Dārza ielas 6 daudzdzīvokļu mājas pagalma labiekārtošanai un 6726,89 EUR Salātu ielas 14 daudzdzīvokļu mājas pagalma labiekārtošanai.  
Kā pēdējo no sēdes jautājumiem deputāti skatīja deputāta Jāņa Feldmaņa iesniegumu, kurā izteikts lūgums izbeigt viņa deputāta pilnvaras pirms termiņa. Deputāti atbalstīja Jāņa Feldmaņa lūgumu. 

Ieva Šomina,
sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas